Skocz do zawartości

Skrypt Stocznia piracka Marauder


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

no to pszę. minowicie to gram już ze dwa lata, od pół roku w TC i zdarzyła mi się ciekawa sprawa, a dotyczy to skryptu "stocznia maruder", oto miała lecz się nie przemieszcza, a gram na skrypcie ponad 200 godzin!? niewiem dlaczego nie skacze do innych sektorów.

1. Posty przeniesione.

2. Pisz w odpowiednim temacie. Dział "Przywitaj się" jest tylko do witania się z pozostałymi użytkownikami. Masz problem z konkretnym skryptem, pisz w temacie o tym skrypcie.

3. Stoczni mogła trafić do sektora, gdzie jest bezpieczna, nikt jej nie atakuje więc nie zostaje zniszczona. Mógł też przestać działać skrypt odpowiedzialny za jej przemieszczanie, bo został wyparty przez inne skrypty. Możesz go aktywować poprzez Script Editor. Zmień imię na "Magiczne" (szukaj info w FAQ), otwórz Script Editor i na pierwszym ekranie wybierz "Reinit script caches" i potwierdź enterem, to odświeży wszystkie skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Mam nadzieje ze tego nie bylo, a mianowicie:

Mialem problem ze stocznia Marauder, bardzo zalezalo mi na jej Kuzni wyrzutni BZ.

Moje proby poprawy reputacji nie przynosily efektow, ciagle brak pozwolenia na dokowanie.

Po wylaczeniu tego skryptu w menu Rozrywka i ponownym uruchomieniu stocznia pojawila sie w innym sektorze, zmieniajac kolor na niebieski.

Mam nadzieje ze komus sie to przyda, pozdrawiam.

Post przeniesiony. Sztuczka odnosi się do konkretnego skryptu, a nie do calej gry X3TC. Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W Stoczni Marauder jest dostępna do kupienia Ruchoma Platforma Piratów. Informacje wskazują na statek klasy TL, lecz po zadokowaniu do stoczni mam niemożność zakupu stacji, gdyż komputer pokładowy mówi mi że to nie jest statek klasy TL. Czy można to jakoś zmienić lub naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to TL. Zobacz do informacji statku i zobacz na klasę jego ładowni. Powinien mieć rozmiar kontenera klasy ST, czyli możliwość przewożenia stacji.

Problem może być z dwóch przyczyn:

1. Masz jakiś mod, który zmienił klasę ładowni na mniejszą.

2. Nie masz miejsca w ładowni. Statek ma pojemność 60000, po wyposażeniu go w osłony i zapas Ogniw możesz mieć za mało miejsca na stację. Zobacz ile wolnego miejsca masz w ładowni i porównaj to z wielkością stacji, którą chcesz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dzięki za pomoc. To jest tani statek więc spróbuję go zedytować. I myślę, że to nie będzie oszustwo, bo ten statek nie posiada uzbrojenia, a TL z obstawą moim zdaniem nie potrzebuje dział.

Edit: Edytor nie działa ; ( No dobra jakoś to przeboleję... kupię sobie orkę i będzie ok... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegamy od tematu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o edycji pliku TShips to poczytaj temat:http://xudb.pl/index.php/topic/1940-problem-z-plikiem-tships/page__view__findpost__p__29843

Natomiast jeśli chcesz podyskutować o innych statkach TL, zobacz np. do tematu: http://xudb.pl/index.php/topic/1207-wlasny-tl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Tak jak w wątku problem polega na tym, że zakupiony TS w tej konkretnej stoczni jest nie widzialny na liście statków, które dokują do niej, ale cyfra, która reprezentuje ilość zacumowanych,statków go uwzględnia. Kiedy natomiast przeglądam listę własności (buton R) to mam takiego TS na samym końcu. Segregacja listy u mnie według typów od M1 od Inne znajduje się on w tej samej kategorii co Wieże Laserowe (czyli inne). Na szczęście z tego poziomu można mu wydać zdalne polecenie np. leć za mną i wtedy ciach pojawia się na mapie sektora. Problem z tego, co widzę dotyczy tylko zakupu tego konkretnego typu tzn. TS w tej stoczni inne statki kupione w tej stoczni są przez nią widziane prawidłowo może poza „Błotniarką”, bo kiedy ją kupuje to widniej mi podpis „Twój Legawiec". Sprawdziłem też zakup TS w Argon Prime i kupiony tam TS tak samo jest na liście normalnie wyświetlony. Nie wie, czy problem występował wcześniej, czy się teraz pojawił, bo gra z 2 lat sobie leżała. A Sprawdziłem tego TS z Maruder shipyard w też w innej placówce tam tez nie widać go na liście statków które zacumowały.

nie znalazłem podobnego wątek

https://www.languagetool.org/pl/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz w odpowiednich tematach. Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy juz taki nie istnieje. Temat o tym skrypcie jest jako pierwszy na liście przetłumaczonych skryptów w temacie o spolszczeniach skryptów. Jest tam link do tego tematu, wiec mogles łatwo go odszukać.

2. Fakt, że skrypt ten został przetłumaczony jako pierwszy, świadczy iż jest on bardzo stary. Został stworzony na wersji gry, jaka była zaraz po wydaniu. Od tego czasu wyszło sporo patch, które zmieniły sporo w grze, w szczególności w samym Script Editor, co wymusiło poprawienie wielu skryptów przez ich autorów. Ten skrypt nie był poprawiany przez autora, wiec ma prawo nie działać w 100% poprawnie.

3. Co do Błotniaka i Legawca, to sprawa od bardzo dawna znana, opisana w tym temacie: http://xudb.pl/topic/512-bledy-w-tlumaczeniu-pl/

Najnowszy patch do gry dostępny na Steamie zawiera poprawione tłumaczenie gry, błąd ten jest w nim poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogłem odnaleźć wątku ze stocznią marudera. Dwa ja ma wersje gry nie stemowa to stemowe poprawki raczej mi nie pomogą. Czyli odpowiedz brzmi, że nic z tym fantem nie można zrobić, bo skrypt nie został uaktualniony, nie jest to,odpowiedz, jaka gracz chce usłyszeć, ale jakaś odpowiedz to jest. A co tych statków Błotniaki i Legawca to dwa czy jeden, bo już nie pamiętam. Dzięki za szybki odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukać trzeba chcieć, wtedy się umie.

Masz kod na pudełku, możesz zarejestrować gre na Steamie i mieć wersje Steamowa za free.

Miej pretensje do autora skryptu.

Błotniak i Legawiec to ten sam statek. Dalej linka, trzeba było kliknasc i przeczytać, wiedzialbys. Dowiedzialbys sie tez o czymś odnośnie poprawionego tłumaczenia, ale nie powiem czego, nie chce psuć ci niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...