Skocz do zawartości

Skrypt Stocznia piracka Marauder


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowym tematem masz rację; znalazłem istniejący wątek gdy już mój wysłałem. Jeśli chodzi o tuning, to, tak jak napisałem wcześniej, Boron oferował mi usługę ale w pewnym momencie przestał. Żeby było jasne: mam Teladihuanę, kredyty, dobrą reputację u piratów itd. Bez względu jakim statkiem dokuję, Boron się nie zgłasza. W tym jest problem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytania dotyczące tuningu przeprowadzanego przez Borona lubiącego ziółka (oczywiście lecznicze 😀 ).

1. Czy ilość tuningowanych statków jest ograniczona?

2. Czy są ograniczenia co do klasy (M7, M1, M2) usprawnianego statku?

3. Ile razy można tuningować jeden statek/okręt?

4. Z informacji jakie znalazłem wynika, że można modyfikować prędkość maksymalną statku i jego manewrowość, czy inne jego parametry (np. przyspieszenie, pojemność ładowni) nie podlegają tuningowi?

Wracając do wątku poruszonego kilka postów wyżej, u mnie informacja o możliwości tuningu statków pojawiła się sekundę po wiadomości jaką otrzymujemy po instalacji skryptu. Nie miałem w ładowni Teladihuany, a dokowałem w tym momencie w elektrowni w Ceo's Doubt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Kilku, kilkunastu piratów na pewno odda mi przewożoną przez siebie teladihuanę (oczywiście zupełnie dobrowolnie... 😀 ).

PS.

Yacek, piszesz że statki można tuningować tyle razy, ile się chce (mając oczywiście odpowiedni zapas funduszy i ziela).

Hm, wizja Boreasa mknącego z prędkością 250 m/s i "śmigającego" 😀 pomiędzy asteroidami Ore Belt wydaje się być kusząca 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Hm, wizja Boreasa mknącego z prędkością 250 m/s i "śmigającego" 😀 pomiędzy asteroidami Ore Belt wydaje się być kusząca 😀 .

Kuszące to by było 350m/s 😀

Zwłaszcza w gęstym polu asteroidów 😀

Zwrotność też da się podkręcić

350 to za mało

Cytat

Do Strzaly dało by się dorobić

Spoiler

Strzała osiąga prędkość 1320

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałabym panów troszku sprowadzić na ziemię 😀 i zapytać, czy jest możliwość zmodyfikowanie skryptu tak by po za dokowaniu statkiem do stoczni Marauder był możliwy nie tylko tuning Silnika, i sterowności ale też np ładowni ?

I czemu nikt nie wymyślił dodatkowych generatorów mocy do statku, który by uzupełniał by zapasy energii w trakcie korzystania z laserów w bitwie ? :/

I czy można by było np w Tyrze zrobić hangar dla małej eskadry np liczącej 6 myśliwców ??

PS. gdzie mogłabym zakupić moskitierę do mojego łoża które znajduje się w sypialni mojego Tyra? Najlepiej białą labo jasno niebieską lub różową. Z góry dziękuję a udzielenie mi jakże ważnej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki efekt. Stocznia zmieniała lokalizację praktycznie co pół godziny gry, dzięki skryptowi MBRR, po kilku takich przesiadkach mechanik zaczął się pojawiać ze swoimi ofertami w każdej stacji gdzie dokowałem. Po n-tym razie zniszczenia stoczni, już się nie pojawiła, sama się wyłączyła w ustawieniach AI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...