Skocz do zawartości

Skrypt NPC Bailing Addon


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 20.07.2012 o 11:26, norruc napisał:

Mam pytanie jak ustawić NPC bailing addon żeby przyzwoicie wypadały duże i wielkie statki a trochę słabiej myśliwce.

Większe wartości dla większych statków, mniejsze dla średnich i małe dla myśliwców.

Dokładnie nie ma co podawać, wszystko zależy od gry (czysta gra, ze skryptami lub z modem i skryptami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2012 o 00:24, piotr111 napisał:

Dziekuje za udzielone wyjasnienia jeszcze pytanie jak ustawić zeby nie bylo zbyt cheatersko. Wybralem sie tytanem na polowanie i osaka mi wyskoczyla jak zjechalem jej oslony 😉

http://xudb.pl/topic/348-skrypt-npc-bailing-addon/page__view__findpost__p__36207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skrypt "Community Configuration Menu" wgrałem ręcznie. Wypakowałem SPK za pomocą Package Explorer'a. Tak samo wypakowałem JSON i NPC BA. Wszystko wrzuciłem do folderu scripts. Oprócz tego mam jeszcze wgranego XRM-a. I tak. Jak instaluję wszystko za pomocą PM Lite 1.47 to jest cacy, po za tym, iż mam NPC BA po angielsku. Pisało mi też ReadText 7000-1 i tyle, zamiast Konfiguracja pluginów w "Sterowanie - Interfejs". Natomiast wgrywając wszystko ręcznie, pisze Mi Konfiguracja pluginów, ale jak przypisuje temu przycisk "NUM /" (czy też jakikolwiek inny) to mogę go sobie klikać do usranej śmierci :/ Zero reakcji... SCSuite działa jak należy niezależnie od rodzaju instalacji. Więc ewidentnie jest problem z samym CCM (CPC)/JSON/NPC BA. Nie włączałem PM Lite 1.47 ani razu po obecnej instalacji gry (wrzuciłem obecnie wszystko ręcznie.. Użyłem tylko Package Explorer. I co ja mam z tym dziadostwem zrobić????? Instalując wszystko poprzez PM Lite 1.47 mam NPC BA po angielsku, ale skrót działa po przypisaniu jak należy. Wrzucając wszystko ręcznie skrót jest też przypisany ale nie działa... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapisujesz zmiany w profilu po przypisaniu klawisza?

2. Jesteś w przestrzeni gdy naciskasz przypisany klawisz?

3. Skrót będzie działał tylko w przypadku jeśli będziesz miał jakiś skrypt korzystający z niego. Tak jest w przypadku instalacji NPC przez PM. Być może instalując NPC ręcznie, źle kopiujesz pliki i skrypt jest niewykrywany przez CCM.

4. O tym dlaczego masz NPC po angielsku po instalacji przez PM i jak to naprawić pisałem już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2012 o 17:59, henryk5pio napisał:

Czyli instaluje przez PM Lite i potem wersji PL zmieniam nazwę z L048 na L044 i podmieniam 😀 THX

NIE!!!

Pisałem, już i napisze jeszcze raz, może dotrze do ciebie. PM stworzył ci plik 7101-L048.xml z pliku 7101-L044.xml, zmieniając mu nazwę i zmieniając language ID. Nie zmienił tekstów, masz w tym pliku (7101-L048.xml) tekst angielski. Ściągnij tłumaczenie z Mamuta i po wypakowaniu plik 7101-L048.xml przekopiuj do katalogu t, nadpisując (zastępując) znajdujący się tam taki sam plik.

Inaczej mówiąc: zastąpisz plik 7101-L048.xml z tekstem angielskim plikiem 7101-L048.xml z tekstem polskim

Możesz to sobie sprawdzić otwierając te pliki przez kopiowaniem w notatniku.

Jeśli zmienisz nazwę pliku na ...-L044.xml to będziesz miał readtexty. L044 to angielska wersja językowa i gra czyta takie pliki tylko jeśli język gry jest ustawiony na język angielski (np. w pliku lang.dat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy jest możliwość w tym skrypcie lub podobnym, ustawić lepsze wyskakiwanie pilotów, ale tylko tych do których ja strzelam, a nie we wszystkich walkach w całym kosmosie ?. Próbuję ustawić jakąś sensowną wartość dla statków M6 i M7, ale najczęściej wychodzi na to że mi rzadko wyskakują, a po wielkich bitwach, nie moich jest pełno złomu który psuje zabawę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam drobny problem ze skryptem z tytułu. Skrypt działa (prawie) ale nie do końca. Zainstalowałem X-Universe Plugin Manager lite i użyłem go do zainstalowania skryptu. Piraci bardzo chętnie wyskakują oddając statki ale tylko te najmniejsze. Największy to xenoński L. Ale błąd występuje w momencie gdy uruchamiam ustawienia -> NPC Bailing Addon ... I otwiera się okienko. W tytule ma nazwę wspomnianego skryptu ale jest puste 😉 🤪 Żadnych opcji nie mogę ustawić 🙁 😠 Proszę o pomoc. PS. zainstalowałem wszystkie potrzebne "dodatki" Też przez Plugin Manager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Teraz ustawienia działają ale mam z nimi kolejny problem. Zainstalowaną mam najnowszą wersję skryptu a w opcjach są tylko Xenon modyfier i Khaak modyfier na 100 % oraz zapis i przywrócenie ustawień do tego jeszcze czas autodestrukcji . Nie ma opcji o opuszczaniu dużych statków. Ta opcja jest włączona automatycznie? Czy te opcje które mam służą do ustawienia % na wyskoczenie khaak i xenonów? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest włączona domyślnie. Okienko konfiguracji skryptu powinno wyglądać tak jak na zrzucie ekranu z 1 posta Yacka w tym temacie + modyfikator khaak/xenon na końcu. Jeśli czegoś brak to może być kolejny błąd w instalacji.

Modyfikatory Khaak/Xenon pozwalają dodatkowo zwiększyć częstotliwość opuszczania tych statków o określony % względem innych ras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś dlaczego piloci zamiast wyskakiwać z dużych statków to się razem z nimi wysadzają? Z małymi jest dobrze, pilot się poddaje i się katapultuje. Od M6 w górę, jak tylko skasuje tarcze, to statki wybuchają. Już kilka razy instalowałem ponownie grę, zmieniałem ustawienia, dawałem inne skrypty. Nic nie pomaga. Coś robię nie tak czy może ten addon tak czasem ma?

Gram na najnowszym AP wraz z XRM oraz kilkoma dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...