Skocz do zawartości

Problem z misja


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafilem na misje gdzie nagroda jest boronska korweta Niemrawiec 🤔 😀 😀 znaczy sie Krait po anielsku 😀 ... Latam juz sobie kilka sektorow za Orka, ktora mam oslaniac i doszlo do wielkiego dramatu. Jestesmy w Pontifex' Seclusion i statek ma problem z przejsciem do sektora Friars Retreat. Mianowicie Orka wyczynia jakies sztuki pod brama nie mogac do niej wleciec. Stalo sie to juz irytujace wiec postanowilem o tym napisac moze cos mi poradzicie. Czekalem chyba dobre 15 min na secie i statek wciaz robi wygibasy pod brama. Gdy przedostalem sie do Friars z mysla ze Orka natychmiast opusci sektor dostaje wiadomosc od tego kmiotka co jest na pokladzie i wydaje polecenia, ze zgbilem orke i misja jest juz skonczona. I co .. Zacialem sie i niewiem co zrobic by statek mogl normalnie przeleciec przez brame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te misje to porazka. misja ze Scarabem teraz Krait, porabane!

Po kilku sejwach udalo sie Orce wymanewrowac i tak dolecielismy do sektora docelowego. Gdzies tam latal juz sobie krait, ktory nagle polecial do Mercenary Revenge. Po przeczytaniu walkthrough na forum thexuni, pisalo ze krait ma mi pomagac. Polecial sobie. Mysle sobie poradze sobie. Gdy orka zadokowala w porcie, wokol pojawili sie wrodzy splici. Tygrys, dwa smoki, mamba i scorpion. Orka zdazyla sie oddalic od portu i byla atakowana przez smoka. Ja w tym czasie w asyscie moich dwoch smokow rozwalilem tygrysa. Pozostala tylko splicka chimera, ktora atakowala orke gdzies tam daleko. No to lece jej pomoc. Po chwili dostaje wiadomosc ze dlaczego nie pomoglem boronom. O co tu kuzwa chodzi. Jaki wirus, jaki krait nigdzie nie bylo tego statku bo sobie gdzies polecial. Czy ktos mi wytlumaczy jak przejsc ta misje bo mnie juz rece opadaja i odechciewa sie grac w ta gre ...

Edit: Zrobilem sobie dluzsza przerwe i wczytalem sejv od nowa. Jak to mowia za oceanem - pain in the ass. Krait szlajal sie po zakamarkach kingdom pride i musialem go sledzic M5. W momencie gdy ostatni split padl, szybko przesialem sie na zadokowanego w m6 fujina i udalo mnie sie skomunikowac z kraitem i statek by juz moj. Po zniszczeniu splita nalezy szybko podleciec do kraita i nacisnac klawisz odpowiedzialny za komunikacje xtended, wowczas odbieramy wiadomosc i ja potwierdzamy. Pozniej statek jest juz nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chyba będe musiał wczytać sejwa z przed zaczęcia misji. Niewiedziałem na że to będzie takie trudne. Niedam rady moim małym Otas Elite chociaż z piratami sobie łatwo poradziłem. Szkoda bo w trakcie nudnego lecenia za statkiem zarobiłem chyba z 4miliony i teraz mam z 10 mil 🤪. Spróboje jeszcze kilka razy tym m3... jakieś kombinacje,skok do bramy przy niskich osłonach i ładowanie lecąc spowrotem itp. mam jeszcze 1 szerszen zostawie go sobie na tego m2 jak uda mi sie mu osłony zdjąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z 4 razy i nie dałem rady, może gdybym jeszcze kilka razy popróbował bym dał rade. Rozwaliłem wszystko moim Otas Elite oprócz Tygrysa, dałem rade mu sciągnąc osłone do 1/4 ale jakoś pechowo padałem... wystarczyły 3 trafienia i po mnie 🤪

Zrobie tą misje w swoim czasie, wczytałem wcześniejszy sejw i teraz robie kase, kupie jeszcze 2 ts`y i jakieś M6 pewnie Otas bo dobre statki mają, albo osprey bo był moim ulubionym w X2 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...