Skocz do zawartości

Inżynierowie naprawa po wynajęciu problemy (X:Rebirth )

HYZIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywam sobie ostatnio w wolnych chwilach trochę w X3 FL i trochę w X Rebirth, i jako że nie odkryłem jeszcze sposobu na samodzielną naprawę statku. Wiecie w poprzednich częściach wychodziłem na zewnątrz i spawałem statek laserem naprawczym ba nawet w X 4 tak można zrobić, tu nie wiem, ale mimo że złapałem już w ekwipunku kila sapce suitów to nie mogę wyjść na zewnątrz w celu napraw. Dlatego pomysłem, że wynajmę sobie takie inżyniera, u którego na stacji naprawiałem statek ( kadłub itd) pomysłem raz mu zapłacę, a potem będzie mi cały czas reperował no właśnie i ty jest problem, bo ma już trzech a żadem nie naprawia tzn. od czasu do czasem jest jaki komunikat ze naprawią broń czy coś innego, ale np. ja kadłub ma uszkodzenia np. 40% to oni nic z tym nie robią nawet nie mogę im wskazać im wsakzać aby zrobić ten kadłub i muszę z powrotem lądować na stacji, w celu  naprawy przez kogoś, kto tam rezyduje. I mam takie pytanie, dlaczego ni mi tego nie naprawiają jak są już w moje załodze w takim razie, po co mi oni.

Mechanika gry jest tak napisana ze musisz jechać do WARSZTATU mechanika xD

Jeśli masz statek do którego możesz zadokować skunka to zadokuj i zlec naprawę tamtemu inżynierowi.

Inżynier na skunku naprawia systemy.

Zrobili to ze względu na ekonomie surowców.

sorki za błędy poprawa auto korektom   na szybko, dzięki za odpis, czyli w  moim odczuciu zepsuli mechanika, czyli powstaje wraca na ten towarowy statek, który dostałem w fabule albo ten, co go abordażowałem też w fabule (który nie wykonuje rozkazu przemieszczenia tylko cały czas stoi z flotą Albionu w jednym miejscu )