Jump to content

Mateusz "Arasz" Araszkiewicz odchodzi z TVGry


Riess
 Share

Recommended Posts

No i stało się to czego spodziewałem się od kiedy Arasz wrzucił pierwszy film na własny kanał kilka tygodni temu - dziś oficjalnie pożegnał się z TVGry.

Ze "starej gwardii" został tam już chyba tylko Jordan, Pan Mateusz i Michał Mańka. Szkoda że w ciągu roku TV Gry z kanału który oglądałem na bierząco stał się kanałem którego nie oglądam już wcale. Z drugiej strony część ekipy (Hed, Szef, Fangotten, Pitala, Mithgandir i Julia) pojawiają się na kanale To Znowu Oni - tylko ten jest skupiony na prowadzących go a nie grach, więc po kilku pierwszych filmikach mi się znudził i przestałem go oglądać.

Z drugiej stony formuła kanału o grach z ciekawymi insajtami ma miejsce na YouTubie CD-Action. Oby rośli w siłę 💪

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie robili z tego tajemnicy że w TV Gry wcale nie zarabia się jakiś super pieniędzy (latały widełki 3.5-4k netto). Po co więc się zamęczać robiąc filmiki na akord (podobno dwa w tygodniu) za grosze jak po zrobieniu sobie marki można pójść na swoje, robić własnym tempem to co ci się podoba i mieć całość zysku dla siebie?

Czekam teraz na Arasza w To Znowu Oni 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...