Skocz do zawartości

Handel kupno i sprzedaż, towary, strategie, ceny, fabryki i stacje


Thorc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

🤪

Jeżeli masz folder z danymi, plik lub link i chcesz podzielić się z innymi to wklej tutaj lub skorzystaj z dysku google.

Download&Upload https://drive.google.com/drive/folders/13_zZZo7o0xe-SSaRMxI3AxG3lDYYCwuH?usp=sharing

Mile widziane excele, tablice finansowe i plany strategiczne, ruzbudowa stacji, fabryk.

Doceniam twoją kreatywność,tylko obawiam sie ze jesli chodzi o temat - handel/kupno itd, to nie bedzie mozna wskazac konkretnych sektorow gdzie masz poleciec i bedzie na bank najtaniej.Gracz buduje fabryki,całe kompleksy,robi to także "gra/CPU" , więc po np 200 godzinach gry uniwersum bedzie wygladac u kazdego gracza calkiem inaczej.Rowniez reputacja z danymi frakcjami jest wazna.Fabryke którą pieczołowicie budowales,mogą ci zburzyc jak masz z nimi kose itd.
Z drugiej strony mysle ze moznaby zawrzec pewne wskazówki które sa w grze stałe i niezmienne.Czyli np w danym sektorze zawsze bedzie to dostepne,bo odgórnie jest zabezpieczone i działa jak "hurtownia".Jest straż/patrol i zadni piraci/xenoni nie zaburzą cyklu produkcyjnego.To moje osobiste przemyslenia,w x3 mam jakies 700 godzin,w x4 200,więc jakimś asem nie jestem ... 😉

Pełna zgoda przyjacielu, myślałem o zagubionych początkujących czyli na przykład gdzie kupić i sprzedać wódkę, jak postawić destylarnię, pierwsze ruchy aby nabić trochę kaski,

ogólnie jak handlować na początku aby nie ocipieć z nudów Takie 🤪 tam krótkie instrukcje które niekoniecznie muszą zawsze pasować do układanki ale schematy mogą się przydać.

Ty też opowiedz nam o swojej strategi, każda informacja się przyda 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...