Skocz do zawartości

Pytania i odpowiedzi(broń, towar, statki i uciecha z grania)


40stopni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyłem niedawno temat taki ze nie daje rady przejsc 2 czy 4 misji no ale to juz przeszłość. Gram sobie bez fabuły zaznaczam że gram od niedawna (od bardzo nie dawna) wcześniej pogrywałem w eve chyba z 5 msiecy ale jakos mi sie nie usmiecha placic kase za granie aż tak napalony nie jestem. Mnijsza z tym! Jak wspomnialem zaczynem przygode w grze bez fabuły i latam od stacji do stacji w poszukiwaniu misji zrobiłem 2 ale to koszmar latać wolnym statkiem od stacji do stacji gdzie moze sie okazać że nie ma na niej misji i znów lecieć. W eve na każdej stacji były jakieś misje. Może ja coś źle robie? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko, oprócz misji popatrz gdzie jest nadmiar towaru za śmieszną cene, a gdzie go brakuje i jest niezła przebitka. Ogniwa elektryczne kupują wszyscy, pooglądaj się za płytkami krzemowymi w okolicach 222-250, sprzedawaj wg woli powyzej 600 - szczytem jest powyzej 700 ale sie trafia. Potem kup mysliwiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się udało:] poste. Ściągnołem spolszczenie a nie skrypt ale chyba już kumam o co biega. Chciałbym powiedzieć że to ostatnie pytanie ale nie będę was ani siebie oszukiwał. Łdanie się zainstalowało i w menadzeze jest uruchom gre. Czy teraz muszę uruchamiać zawsze przez menadzera czy to tylko dodatkowa opcja w tym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pięknie ślicznie:) Pije piwo i gram fajna gierka zaczyna mi się podobać. Ostatnio pisałem że nie mogłem sobie poradzić z pierwsza misją jak się strzela do piratów już wiem czym było to spowodowane. Grałem na lapie a on ma słabą grafę nie nadążał za piratami (przy minimalnych ustwienich gry) usiadelm na kąpie i piraci teraz grzeją smołe w piekielnych garach. No nic ide dalej zobaczymy jak to sie wysztko potoczy:) Wy pewnie wiecie:P

Jak zywkle małe pytanko: robie sobie misje czy mogę je przucić rozbudować sie ile tylko mogę a potem wrócic i dalej szukać tego kryształu? Czy może jak chcę się tak bawic to lepiej zacząc gre o wlasnym profilu bez fabuły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak zywkle małe pytanko: robie sobie misje czy mogę je przucić rozbudować sie ile tylko mogę a potem wrócic i dalej szukać tego kryształu? Czy może jak chcę się tak bawic to lepiej zacząc gre o wlasnym profilu bez fabuły?

Spokojnie możesz fabułę przerwać w dowolnym momencie na dowolny czas i zając sie swoimi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnnie ładnie naprawdę fajna gra:) Już piersze tranzakcje zrobiłem i zaraobiłem niebagatelną kwotę 600kr hehe ale już wiem co i jak 🙁 No i jak zwykle mam małe pytanko (odrazu chcę zaznaczyć że czytałem (czytam) instrukcje. No więc pytanie:

jak to jest z rakietami? Kupiłem rakiety ale nie mogę znależć wyrzutni a może nie trzeba wyrzutni? Widzę je (te rakiety ) na dole ale nie potrafie ich wystrzelić. Proszę o pomoc. Możecie też napisać na co mam się nastawic na jaki statek. Narazie nie będę handlował chcę postrzelać do pratów pokonwojować statki. Co mi doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślnie - [m] instaluje/zmienia rakiety [zobaczysz na dole ekranu odpowiedni tekst i pani ładnie powie co się właśnie stało] a [l] odpala aktualnie zainstalowaną rakietę. Zanim zaczniesz próbować, upewnij się, że nie zalockowałeś sobie kogoś kogo nie chciałbyś zaczepiać 🙁 ja sobie przez przypadek popsułem reputację u teladian, gdy sprawdzając szerszenie odpaliłem jednego a ten ładnie powędrował w zaznaczony transporter 😉 miało to też swoje plusy - koleś pozbył się ładunku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny poniedziałek. Deszcz leje słońca nie ma ale jest dobrze:) Jutro do pracy wiec dziś kupię sobie pierwszy statek. No i jak zywkle mam pytanie. Wchodzę w handel klikam na jakies statki typu pogromca, centaur itp ale nic nie mogę dowiedzieć sie o tych statkach. jest znak zapytania pami mi mówi ze jest super hiper fajny ale ja bym chiał wiedzieć jakie ma osłony jaka ładownia? Gdzie tego szukac? Trzeba na necie? W instrukcji też nie ma tzn jest chyba 5 statków ale to nie są chyba wszystkie w grze 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak zwykle pytania jeśli można. Latam sobie moim stateczkem juz całe 10 godzin no dorabiam sie i już jestem dorobkiewicz:)🙁 hehe no mnijsza z tym. Nie wiem narazie na co się nastawię chociaż jak grałem w eve online to nastawialm się na handel. Czytałem farum ludzie się wypowiadali że nie lubia wielimi statkami latac:) a ja tam lubiłem lubie i bedę lubil. No ale mniejsza z tym drugi raz. Wchodzę do kupna statku no jak widzę i rozumiem to czerwno to jeszcze nie mam rangi na nie ale jak statki są niebiskie ja mam kase a nie mogę ich kupić .. o co chodzi? No i jeszcze jedno jak piszecie m3 m6 kurcze ja wchodze w handel i widze statki pogromca transporter itp ale nie widzę który to jest m3 m6 😉 demet. Jeśli ktoś może proszę o pomoc. Co by tu jeszcze się zapytać... aha latam sobie stateczkiem tym pogromcą i mam 2 działka akcelerator czasteczkowy no i ostatnio dostalem mocno w pieprz wyskoczylem na pirata i okzao sie ze jestem za cienki w uszach polecialm chiałem kupic jeszcze ze 3 działka i nic nie moglem kupic ani tych dzalek akceleratorów (nigdzie ich nie bylo) ani innej broni do zamontowania. Wziełem instrukcje ale tam nic o tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja tam ostatnio natknąłem się na kuźnie WMP (Cloudbase SouthWest zdaje się) z nadprodukcją obu wersji i Centaur dostał pełen zestaw miotaczy =).

A co do pytania - broń najlepiej kupować w kompleksach, które je produkują. Oczywiście tylko wtedy jak cena jest niższa od tej średniej z doku zaopatrzeniowego. Oczywiście i tu sprawa ma się jak w przypadku statków - trzeba mieć odpowiednią repkę. Im lepszy sprzęt tym wyższą. No i nie spodziewaj się, że w jednym doku zaopatrzeniowym będziesz miał pełen wybór 🙁 we wszechświecie X jest takich jak Ty na pęczki i asortyment szybko schodzi z doków, a każdy prowadzi inne towary i o ile dowolną broń w nim sprzedasz, to już dowolnej nie kupisz 😉

Co do kwesti M3, M6, M5 itd. instrukcja się kłania 😉 poza tym jak sobie w stoczni wybierzesz statek i pacniesz to Ci ładnie wyświetli wszystkie dane łącznie z klasą danego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam. Okazało się że za taką kasę to ja sobie mogę waciki kupić a nie statek powiedzcie mi mam M4 no i doszedłem do wniosku że narazie bedę nim latał i powli sie dorabiał. Mam na pokładzie 6 x akcelerato cząsteczkowy oslony 5mj. No i jak zwykle pytanko idzie nim trochę polatać? Czy może cofać sejwa i coś innego zrobić(kupić)? Mam jakies 400.000 kr. ktoś coś doradzi? (proszę się nie śmiać 🙁 wiem że to nie dużo ale jakoś trzeba zacząć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...