Skocz do zawartości

Cena Elite: Dangerous


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, cena nie jest straszna. Tyle to kosztuje przeciętny tytuł na konsole, a tu mamy MMO pełna gębą w przeciwieństwie do wielu tytułów z tego gatunku, gdzie co miesiąc trzeba się wykaszleć z przynajmniej pięciu dych co daje jakieś 600 miesięcznie.

Ja póki co popatrzę z boku, poczekam na jakieś dwa dodatki, patche i wówczas wejdę do akcji 😀 Fajnie też jakby tytuł wszedł na Steama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dla mnie ekstra! Latam i handluje od dwóch dni. Przy ładowności 4 tony za wiele nie wejdzie, ale czasami są fajne misje do przewozu. Zrobiłem może 6-7 transakcji i mam 6k w portfelu. Nieźle przy tej ładowności.

Może założymy tutaj wątki dla grających?

PS. Gra w pamięci zajmuje 780 MB u mnie.... nieźle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.01.2015 o 21:49, Lucek napisał:

Czy jest wersja polska? We Frontierze i FFE to mi specjalnie nie przeszkadzało, ale w ED niusy z Galnetu mają chyba spore znaczenie.

I drugie pytanie: czy można to kupić tylko na stronie http://www.elitedangerous.com/ ?

Z tego co się orientuje wyłącznie przez oryginalną stronę.

Podobno ma być polska wersja, na razie jej nie ma. Jeżeli masz angielski na przeciętnym poziomie + słownik, spokojnie dasz radę. Na początku jednak najwięcej zabawy będzie z nauką latania, walki i lądowania - warto porządnie przejść przez samouczki do czasu, aż nie opanujesz elementarnych zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tyle, że byle gniota na konsole możesz kupić i odsprzedać i wyjdzie cię 20-30zł za premierówkę 😉 - niestety ale przy obecnym skarzeniu steamem i innymi wynalazkami wymagającymi kont mogą sobie dyktować ceny, jakie chcą... osobiście kupie, jak a) zejdzie poniżej 100zł (wersja pudełkowa ofc) i najważniejsze b ) będzie tryb offline - kto by go nie stworzył

a tak btw. to ten cały wszechświat siedzi na serwerach, czy jest lokalnie na kompie, a multi polega tylko na synchronizacji wielu (max 32?) graczy, coś ala nakładanie się na siebie gier wielu graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.04.2015 o 22:28, Cerber napisał:

tyle, że byle gniota na konsole możesz kupić i odsprzedać i wyjdzie cię 20-30zł za premierówkę 😉 - niestety ale przy obecnym skarzeniu steamem i innymi wynalazkami wymagającymi kont mogą sobie dyktować ceny, jakie chcą... osobiście kupie, jak a) zejdzie poniżej 100zł (wersja pudełkowa ofc) i najważniejsze b ) będzie tryb offline - kto by go nie stworzył

a tak btw. to ten cały wszechświat siedzi na serwerach, czy jest lokalnie na kompie, a multi polega tylko na synchronizacji wielu (max 32?) graczy, coś ala nakładanie się na siebie gier wielu graczy?

Musiałbyś zapytać na forum ED. BO podczas BETA testów Polscy gracze spotykali się w jednym miejscu i wspólnie latali 😀

W dniu 19.04.2015 o 20:24, szczekan napisał:

A powiedzcie mi jeszcze czy coś wiadomo o ewentualnej polskiej dystrybucji?

A chcesz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...