Skocz do zawartości

XTM 0.7.4 już jest.


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze piekne wiadomosci juz z samego rana. No nic, trzeba sciagac i rozpoczynac nowa gre 🙁

Najbardziej ciesze sie z listy zmian i poprawek. Rzuccie tylko okiem na ta liste!

http://www.thexuniverse.com/forum/showt ... hp?t=12885

Same "ochy" i "achy"! Poprawili chyba wszystkie bugi. Cieszy mnie ze terranie nie sa wrogo nastawieni i mozna zapomniec o dewastacji sektorow przez ich statek. Doszlo tez wile njowych misji BBS! OK, zabieram sie za instalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, bo się już zacząłem ślinić na samą myśl. Ale te 90 sektorów, 95 nowych statków, nowe uzbrojenie i osłony to już były! To co tak naprawdę nowego wprowadza 7.4? I jeszcze jedna rzecz. Core 7.0 ważył ponad 900 MB a 7.4 tylko 260. A sądząc z instrukcji to tylko 7.4 trzeba zainstalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zaraz, zaraz, bo się już zacząłem ślinić na samą myśl. Ale te 90 sektorów, 95 nowych statków, nowe uzbrojenie i osłony to już były! To co tak naprawdę nowego wprowadza 7.4? I jeszcze jedna rzecz. Core 7.0 ważył ponad 900 MB a 7.4 tylko 260. A sądząc z instrukcji to tylko 7.4 trzeba zainstalować...

260 bo spakowany, po wypakowaniu nadal masz 10.dat 900MB

Tymczasowa instrukcja wersji polskiej:

Po instalacji moda należy pliki 447212.xml, 447213.xml. 447214.xml, 447215.xml, 447216.xml, 447217.xml i 447220.xml przekopiować zmieniając im nazwy na 48xxxx.xml.

Następnie każdy plik edytujemy zmieniając w nim zapis: <language id="44"> na <language id="48">

Dodatkowo w pliku 487213.xml należny zmienić nazwy ras:

<t id="101">Argon</t>

<t id="102">Boron</t>

<t id="103">Split</t>

<t id="104">Paranid</t>

<t id="105">Teladi</t>

<t id="108">Pirates</t>

<t id="151">Argon</t>

<t id="152">Boron</t>

<t id="153">Split</t>

<t id="154">Paranid</t>

<t id="155">Teladi</t>

<t id="158">Pirates</t>

na:

<t id="101">Argoni</t>

<t id="102">Boroni</t>

<t id="103">Splici</t>

<t id="104">Paranidanie</t>

<t id="105">Teladanie</t>

<t id="108">Piraci</t>

<t id="151">Argoni</t>

<t id="152">Boroni</t>

<t id="153">Splici</t>

<t id="154">Paranidanie</t>

<t id="155">Teladanie</t>

<t id="158">Piraci</t>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jak przerobić pliki jest trochę wcześniej, edytowałem swojego posta.

Natomiast co do kompatybilności to ja zawsze mam mieszane uczucia i chyba zrobię totalną reinstalkę, przy okazji pozbędę się skryptu Terran Economy, który jest teraz integralną częścią wersji 0.7.4.

A zaczynać nową grę, to dla mnie teraz nie pierwszyzna 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tą Ziemska Ekonomią nie do końca jest tak jak przy dodatkowym skrypcie. Nie wiem jak z ziemskimi transportowcami, ale bramy między Merkurym a The Wall nie ma. Zobaczymy jak będzie dalej, może się okazać że skrypt z Ekonomią może być jeszcze potrzebny. Obym się mylił.

A co do reinstalki to:

1. Odinstalować wszystkie skrypty, dodatkowe statki.

2. Odinstalować w panelu sterowania/dodaj usuń programy Bonus Packa i grę X3

3. Odinstalować Plugin managera.

4. Usunąć ręcznie pozostałe pliki i katalogi, zrestartować komputer.

5. Zainstalować X3

6. Zainstalować patcha 2.5

7. Zainstalować Bonus packa 3.1.07

8. Zainstalować Plugin Managera

9. Zainstalować XTM 0.7.4

10. Zainstalować dodatkowe skrypty (wg. uznania)

11. Rozpocząć nową grę.

Chyba nie pominąłem niczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No właśnie a jak coś się zacznie haczyć i pluć ? 🙁 Dobra przynajmniej tym razem nie sknocę kompleksu GW btw ten nowy khacki statek to co to jest, wiadomo już ? ( o klasę statku pytam )

To jakby dwie zlepione M3, fajnie wyglada i ma tylna wiezyczke!

W ogole staki khaak zostaly na nowo oteksturowane i dodano im brakujace elementy. To ulepszenie pochodzi z mini moda poprawiajacego wyglad khaak (nawet polecalem ten plik gdzies na forum)

Poki co jestem w trakcie instalowania wszystkich 50 skryptow, ktorych wczesniej uzywalem. Narazie jedynie obczailem z grubsza co jest grane, ale nowa gre to chyba dopiero jutro zaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, byloby wiecej ale musailem sie ograniczyc. Mimo to bardzo polecam skrypty komend z Xai Corp.

Moje "dodatki" do XTM

http://img228.imageshack.us/my.php?image=scrssz9.jpg

http://img301.imageshack.us/my.php?image=scrs2vg1.jpg

http://img81.imageshack.us/my.php?image=scrs3yi3.jpg

Ps. W nowych opcjach startowych mozna zostac xenonkiem. Wlatuje do ich stacji, a oferatch bbs to przeberac mozna jak na targu 🙁 😉 😉 Skusilem sie tylko na gonerskie polisy ubezpieczeniowe 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...