Skocz do zawartości

Osłony statków handlowych


iurabos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 5 róznych statków handlowych do superfrachtowca włącznie - chcę wyposażyć je jakoś albo automatycznie (niech piloci sami sobie kupią), skopiować osłony i uzbrojenie lub zainstalować osłony ręcznie.

Kazałem im kupić (zdalne najlepsze kupowanie, w zależności od statku od 3-5) osłony 25MJ, wyszło różnie, bo jest ich mało - żaden z nich nie zainstalował osłony którą kupił. Ba, po włączeniu handlowca wszechświatowego próbują je sprzedać (każdy statek ma M3)!

1. Jak mam "zmusić" statki do zainstalowania choćby pojedynczej osłony?

2. Czy obronę przeciwrakietową Moskito trzeba uaktywnić będąc na statku, czy mozna to zrobić zdalnie?

jakby potrzebna była kasa, to nie ma problemu, mam 45M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2014 o 19:32, Yacek napisał:

1. Osłon się nie instaluje. Jeśli osłony są kompatybilne ze statkiem (w info statku pisze jakie i ile osłon może mieć) wystarczy, że będzie je miał ładowni.

2. Można zdalnie. Czy tak trudno wejść w rozkazy innego naszego statku i samemu sprawdzić?

1. ok, to juz wiem - tylko po odinstalowaniu jakiejś tam 1MJ nie wskakuje automatycznie z ładowni 25MJ. Po zakupie pasującej osłony 25MJ nic się nie dzieje. Spróbuję ją wyrzucić i zebrać z przestrzeni.

2. Nie trudno, trzeba wiedzieć, że to tam jest 😀. Na moment zadania pytania widziałem o przypisaniu skrótu klawiszowego, teraz wiem już jak uruchomic osłonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co ma się dziać? Wybierz statek na cel lub z menu własności. Z menu statku pierwsza opcja "Informacje", sekcja zainstalowane osłony. Są tam podane osłony?

2. Zanim zainstalujesz jakiś skrypt przeczytaj jego opis, gdzie masz podany sposób instalacji, konfiguracji i użycia. Moskito jest opisany tu: http://xudb.pl/topic/1212-skrypt-missile-defense-mosquitoobrona-antyrakietowa-moskito/

PS. tak przy okazji, to byś instrukcję do gry przeczytał 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...