Skocz do zawartości

Podmiana sektora.


henryk5pio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów po długiej nieobecności 😀 Otóż dzisiaj przed momentem wpadłem na ciekawą myśl. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże we wcieleniu jej w życie. Otóż, pragnę zmodować gotowy sektor w grze, aby miał on inne tło i inne planety. Idzie o sektor gracza, uzyskiwany w fabule New Home, czyli Mgrophiyę.

Chcę aby wszystkie sektory które mamy do wyboru wygladały identycznie. To samo tło i planety pod każdą z dostępnych opcji. Czemu to chcę? Bo używam XRM-a, a w XRM-ie i tak mamy te sektory zduplikowane, nie przypisane nikomu, więc po co mi dwa razy to samo? Co do teł, biorę pod uwagę skorzystanie z jakichś nowych, ciekawych, jeśli ktoś mógłby takowe polecić, byłoby to mile widziane, najlepiej w stylu splicko/paranidiańskim. Planuję skasować wszystkie asteroidy z całego sektora, ma być w nim tylko brama skokowa, planeta / planety i nic więcej.

Podstawowe pytanie - jak to osiągnąć? Wiem, że modelowanie systemu to ciężka sprawa, ale ja nie chcę modelować nic nowego, chcę wiedzieć jak skopiować gotową w grze planetę z jednego sektora do drugiego, jak ją umieścić tam gdzie chcę i jak podmienić tła. Z bramą skokową nie będzie żadnych problemów, jej ruszać nie zamierzam.

Bardzo was proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...