Skocz do zawartości

Usunięcie stacji z kompleksu


Smigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeszukałem forum pod kątem mojego problemu ale znalazłem tylko jeden wątek który w dodatku nic mi nie wyjaśnił. A problem mam taki... Zacząłem sobie kampanię Argon Peacekeeper (X3AP z bonus packiem), po zarobieniu kilku milionów postanowiłem dobrze je zainwestować. Wybudowałem podstawowy, samodzielny kompleks w Black Hole Sun, na początku miałem tylko na celu produkcję i sprzedaż ogniw w lokalnych stacjach, którym ich brakowało. Szybko się zorientowałem, że jednak nie ma tam takiego popytu na ogniwa jaki zakładałem na początku, więc postanowiłem coś dobudować. Padł bezmyślny wybór na destylarnię gw, fakt faktem przyniosła sporo profitu bo statki kursowały do kompleksu non stop. Jednak jak wiadomo gospodarzom za bardzo się taka działalność nie podoba i po jakimś czasie Argoni wysłali na mój kompleks cały kordon sił zbrojnych, a do tej pory zdążyłem jeszcze dobudować dwie stacje do kompleksu (legalne). Szkoda mi psuć sobie u nich reputację (ustawiłem wcześniej wieże laserowe, które przy próbie ataku kompleksu skutecznie pacyfikują atakujących) bo skończyłem już wątek fabularny, i szkoda mi też całego kompleksu dlatego chciałem pozbyć się jedynie felernej destylarni. Jest jakaś możliwość permanentnego usunięcia wybranej stacji z kompleksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2013 o 22:06, Smigi napisał:

. Jest jakaś możliwość permanentnego usunięcia wybranej stacji z kompleksu?

Tak teoretycznie, bo nie robilem takich rzeczy.

1. Zestrzeliwujesz łaczniki, ktore łącza felerna stacje z pozostałymi.

2. Odciagasz stacje laserem holowniczym na spora odleglosc.

3. Dokujesz do niej i wlaczasz czerwony guzik autodestrukcji.

4.Oddalasz sie od stacji, byle szybko...

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2013 o 06:48, bufi napisał:

1. Zestrzeliwujesz łaczniki, ktore łącza felerna stacje z pozostałymi.

No właśnie próbowałem to zrobić wcześniej moim Centaurem ale żadnej interakcji nie zauważyłem, łączniki nawet nie reagowały na ostrzał ... może potrzeba coś silniejszego? Niemniej jednak dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2013 o 10:38, LeWaR napisał:

Odstrzel łączniki od kompleksu cumowniczego.

Trzeba w coś konkretnego celować? długo trzeba strzelać? jest gdzieś jakiś poradnik jak się przeprowadza takie operacje? Serio, próbuję to odstrzelić i nie mogę :/ od HUB'a też próbowałem. Nawet przebiłem się przez osłonę i w kadłub śrubowałem i nic.

Edit:

Znalazłem podpowiedź na steamowskim forum, że należy zadokować do HUB'a i dokonać autodestrukcji, tracimy wtedy wszystkie podzespoły konstrukcyjne kompleksu ale za to wszystkie stacje są znów niezależne i można pozbyć się niechcianej. Z tym odstrzeliwaniem tub łączących to wydaje mi się bajka jest. Wyholuję tą destylarnię gdzieś w cholerę 😛

Edytowane przez Smigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...