Skocz do zawartości

Kopia X3AP


Ivo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ na steamie w czysta wersję osiągnąłem prawie wszystko, chciałem pobawić się trochę modami. To co mam na steamie chciałem zachować, skopiowałem więc pliki gry, śiągnnnnałem patch no-steam i wrzuciłem grę na inny dysk.

Jest jedno ale - gra odczytuje/nadpisuje moje save ze steamu. Czy da się zmienić scieżkę zapisów savów, a jeśli tak czy nie spowoduje to jakiś konfliktów przy montowaniu modów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2013 o 14:04, Ivo napisał:

Jest jedno ale - gra odczytuje/nadpisuje moje save ze steamu. Czy da się zmienić scieżkę zapisów savów, a jeśli tak czy nie spowoduje to jakiś konfliktów przy montowaniu modów ?

Nie da się tego zmienić.

Pozostaje zrobienie backupu plików sav lub zainstalowanie programu The"]The X3 Savegame Manager - updated 07/01/2012 - X3: Albion Prelude Version released

W dniu 12.06.2013 o 14:35, BetonowaAnakonda napisał:

Myślałem ze jeśli zainstaluje się NoSteam to gra przestaje brać zapisy z chmury?

A od kiedy to X3 AP zapisuje savy w chmurze? Savy zawsze zapisywane są na dysku lokalnym w katalogu Moje DokumentyEgosoftX3AP.

NoSteam służy tylko do tego, aby przy uruchamianiu gry kupionej na Steamie, nie było wymagane połączenie ze Steamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to również plików sav z opcji startowej Samobójcza kałamarnica. Steam (a raczej gra na steamie) kontroluje tylko, czy ten plik został już odczytany. Backup pliku sav, uruchomienie gry, śmierć, podmiana pliku sav z backupu nic nam nie da. Gra będzie wiedziała, że plik już był użyty do wczytania gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...