Skocz do zawarto┼Ťci

patch 1.3

piotr111
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 5 tygodni p├│┼║niej...
W dniu 11.03.2013 o 22:56, piotr111 napisał:

Jak odcyfruje bukwy ­čśü to wrzuce patch notes.

Wiele nie trzeba było tłumaczyć:

Zmiany w wersji 1.3:

- nowe rozwi─ůzania dla Platform Bojowych gracza w walkach OOS

- pełne tłumaczenie na język niemiecki

- poprawione drobne błędy

Reszta opcji moda TOTT jest taka sama jak w wersji 1.0

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• 1 rok p├│┼║niej...
W dniu 10.04.2013 o 16:42, Yacek napisał:

Reszta opcji moda TOTT jest taka sama jak w wersji 1.0

Skoro zmiany s─ů tak niewielkie, to wyb├│r wersji nie robi r├│┼╝nicy. Zainstalowa┼éem TOTT 1.3, a tam znalaz┼éem:

1. Mini Quest Terrans - zaproszenie otrzymamy przy pierwszym dokowaniu do stacji Terran (chyba był już w wersji 1.2)
  1. Corruption: A Crime Story - zaproszenie po wykonaniu fabuły terrańskiej z podstawki
  1. w Ustawieniach Sztucznej Inteligencji dodano opcj─Ö wy┼é─ůczenia autodestrukcji statk├│w Staro┼╝ytnych - reputacj─Ö u Staro┼╝ytnych nale┼╝y podnie┼Ť─ç na +4

Brak polskiej wersji plik├│w 3249, 3270, 3271

Jest też parę błędów, ale to już inna historia

Odno┼Ťnik do komentarza

W dniu 18.04.2014 o 20:14, wazab napisał:

Brak polskiej wersji plik├│w 3249, 3270, 3271

Mam te pliki po polsku wi─Öc jak kto┼Ť potrzebuje to mog─Ö podes┼éa─ç, mail na PW bo robi─Ö aktualnie spolszczenie do Combo Moda pod TOTT i akurat ju┼╝ te pliki przet┼éumaczy┼éem.

Pod tym linkiem mo┼╝na zobaczy─ç co Combo mod oferuje niestety po rosyjsku ­čśŤ http://www.des-studio.su/viewtopic.php?t=11

Odno┼Ťnik do komentarza

W dniu 18.04.2014 o 21:19, Bell napisał:

Mam te pliki po polsku wi─Öc jak kto┼Ť potrzebuje to mog─Ö podes┼éa─ç

A nie możesz wrzucić na Mamuta? Dodasz te pliki do plików z poprzedniej wersji i wrzucisz jako wersję 1.3 tłumaczenia.

PS. wersja 1.3 TOTT jest wersj─ů beta.

Odno┼Ťnik do komentarza

• 5 miesi─Öcy temu...

Mam taki problem. Mam wersj─Ö gry 3.2 (dok┼éadnie 3.2c na Steam) i zainstalowa┼éem TOTT v1.1 i nast─Öpnie patch TOTT v1.2. Gdy uruchamiam gr─Ö, to w menu g┼é├│wnym pokazuje mi si─Ö, ┼╝e mam wersj─Ö gry 3.1 a TOTT w wersji 1.3. Ponadto napis TOTT jest na czerwono. Mia┼éem do tej pory tylko jedn─ů sytuacj─Ö w kt├│rej gra si─Ö crashowa┼éa, ale chcia┼ébym raczej nie mie─ç "rozgrzebanej" gry z modem. Jakie┼Ť pomys┼éy dlaczego gra takie informacje wy┼Ťwietla?

Odno┼Ťnik do komentarza

Rozwi─ůzanie jest bardzo proste:

To co gra wy┼Ťwietla na ekranie startowym (teksty) pochodzi z pliku 0002-L048.xlm, kt├│ry znajduje si─Ö w katalogu t.

Mod TOTT ma w┼éasny plik 0002, w kt├│rym dodano informacje o zainstalowanym modzie i jego wersji. Pobieraj─ůc i instaluj─ůc t┼éumaczenie moda TOTT doda┼ée┼Ť r├│wnie┼╝ zmodyfikowany plik 0002. T┼éumaczenie TOTT powsta┼éo, kiedy aktualn─ů wersj─ů gry by┼éa wersja 3.1 dlatego tak─ů ci wy┼Ťwietla. T┼éumaczenie zosta┼éo zaktualizowane dla TOTT v. 1.3 dlatego mimo i┼╝ zainstalowa┼ée┼Ť tylko patch 1.2 wy┼Ťwietla ci 1.3. Napis TOTT jest czerwony, bo tak zosta┼é sformatowany ten tekst w pliki 0002.

Podsumowuj─ůc, wszystko jest OK, to co si─Ö tam wy┼Ťwietla nie ma ┼╝adnego wp┼éywu na gr─Ö, wa┼╝ne, ┼╝e ty wiesz jak─ů masz wersj─Ö gry i moda.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odno┼Ťnik do komentarza

• 2 lata p├│┼║niej...

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...