Skocz do zawartości

Steam i aktualizacja


Aldaran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pare dni temu, po odpaleniu steama wyskoczyl mi komunikat o aktualizacji X3 AP o wielkosci 6,3 GB.

Nic nie kasowalem , stale testuje moda XTC 2.0 i to mnie zaskoczylo.

Ja rozumiem ze po weryfikacji plikow byłyby jakies niuanse odnosnie moda ktory pozamienial pliki i to w folderze

glownym TC , ale zeby ponad 6 GB wymagało uaktualnienia ?

Czy ktos mial podobny przypadek ?

Dziwnie zaczal mi sie steam zachowywac po ich ostatniej aktualizacji platformy (ponad 100MB miało).

Podobnie z Shogunem 2 , tez mi chce aktualizowac ponad 1 GB - nie wiem czemu.

Obydwie gry dzialają , wstrzymalem 'aktualizacje'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie update steama miał jakieś 5mb zaktualizowało mi tylko Wargame European Escalation dwadzieścia pare mega i nic więcej nie sciągało Shoguna nie mam zainstalowanego może dziś go zainstaluje to sprawdzę czy faktycznie tam jest taki update 1GB. Ja osobiście reinstaluje go co jakiś czas bo to ustroistwo potrafi robić różne niespodzianki jak windows ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja steama odbyła sie jakis miesiac temu,ja osobiscie z Win7 nie mam problemow.Z Shogunem rowniez wszystko jest ok,moze cos u ciebie jest nie tak skoro masz takie problemy.Jak zainstalujesz Shoguna , napewno Ci cos sciagnie,mialbym prosbe napisz ile tego Ci pobralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ze steamem wszystko w porządku, nie miałem z nim problemów ostatnio, pozatym we wszystkie serie total war gram z modami i czasami trzeba zrobić reinstal steama, jak sie chce zainstalować nowy po po kilku instalacjach i reinstalacjach modów zwsze coś się schrzani;] Co do Shoguna to u mnie dziwna sprawa nie miałem go zainstalowanego dobre pół roku, zawsze po instalacji z płyty doinstalowywał sobie 2-3 GB przez seama a potem sciągał update, teraz z płyt zainstalował 143 MB a potem sciągnął sobie 12,4 GB poprzez steam pierwszy raz z takim czymś się spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie się da tylko nazwę folderu trzeba zmieniać jak chce się w któryś z modów, ale jest jeszcze jeden problem przy dużej ilości modów w końcu skończy się miejsce na dysku obecnie mam 1,5 TB. Dla przykładu pięć kopi z różnymi modami do Napoleona to około 150 GB, do tego dochodzą Empire,Rome z dodatkami, Shogun, Medieval z dodatkami więc taka zabawa jest zbyt dyskożerna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2013 o 15:00, Bell napisał:

Technicznie się da tylko nazwę folderu trzeba zmieniać jak chce się w któryś z modów, ale jest jeszcze jeden problem przy dużej ilości modów w końcu skończy się miejsce na dysku obecnie mam 1,5 TB. Dla przykładu pięć kopi z różnymi modami do Napoleona to około 150 GB, do tego dochodzą Empire,Rome z dodatkami, Shogun, Medieval z dodatkami więc taka zabawa jest zbyt dyskożerna ;]

Albo po prostu używasz jednego moda, potem go usuwasz i instalujesz innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 TC wszystkie pliki cat i dat mi zniknely , katalog jest prawie pusty,jak to sie stalo nie mam pojecia.

W/g mnie ten nowszy steam 'dziwnie' sie zachowuje teraz.

U mnie Shogun bez modow ale z DLC ma 30 GB,co do NApoleona to swego czasu mialem sprytny programik 'starter' poprzez ktory

moglem wybrac ktore mody włączyc a ktore nie,nigdy nie uzywalem kilku instalacji(chyba ze sa mody ktore zmieniaja glowne pliki gry,ja takowych nie mialem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2013 o 15:48, Shivon napisał:

Albo po prostu używasz jednego moda, potem go usuwasz i instalujesz innego.

Tylko nie zawsze to działa niektóre mody podmieniają oryginalne pliki gry a sprawdzenie spójności nic nie daje gra się wykrzacza za każdym razem potrzebny jest reinstal, pozatym jak grasz w dwa mody równolegle ta opcja odpada ;]

W dniu 3.03.2013 o 16:23, Aldaran napisał:

U mnie Shogun bez modow ale z DLC ma 30 GB,co do NApoleona to swego czasu mialem sprytny programik 'starter' poprzez ktory

moglem wybrac ktore mody włączyc a ktore nie.

Niestety teraz wiekszości modów nie da się zainstalować kilka na jednej podstawce zazwyczaj kończy się to błędem i reinstalacją gry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aldaran

mialem podobnie...... tyle ze zrestartowal mi sie komp i po ponownym odpaleniu kompa i STEAM'a ten zaczla mi weryfikowac zainstalowane gry ...no pomyslalem OK niech weryfikuje...ale jak kliknalem a AP to ten zaczal sciagac mi ponownie niby aktualizacje a niby ponownie grę ...nie wiem co to bylo nie wnikałem w kazdym badz razie wazylo to cos ponad 6GB

teraz mnie to wkurza bo STEAM co jakis czas weryfikuje mi zinstalowane gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...