Skocz do zawartości

Elite


piotr111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Po klapie z X: Rebirth również czekam z niecierpilowścią na tę grę. Trochę szkoda że nie będzie możliwości budowania własnych stacji ale biorąc pod uwagę to ile bajerów ma oferować nowy Elite to da się na to przymknąć oko. Zastanawia mnie tylko czy naprawdę zdążą do marca przyszłego roku bo ilość możliwości jakie deklarują twórcy jest ogromna.

Cieszy również olbrzymie wsparcie ze strony fanów. Sam zastanawiam się czy nie uciułać 90F. W zamian oferują mase bonusów w tym darmowe wszystkie dodatki jakie ukarzą się do gry. Dla zainteresowanych: http://elite.frontier.co.uk/register/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik i komentarz (eng). Grafika mioodzio... Tylko ciekawe czy też będzie kokpit (chociaż lepszy niż w X:R IMO) wymuszony na stałe - może coś się nauczą z tego potknięcia Ego 😉

http://www.youtube.com/watch?v=s6WmsnwNq98

http://www.rockpapershotgun.com/2013/11/28/ready-for-my-closeup-cockpits-and-vr-in-elite-dangerous/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na moje czerpał ze Starcitizen ale teraz go wyprzedza.(graficznie, bitwy ., dobry wyścig szczurów bo na pewno coś dostaniemy w 2014 grudzień, rzadko się mylę) Z dawnych Elite nie będzie już Newtona czyli to już nie Elite. Mam nadzieje że zostanie jakiś Space może Sim. Satrcitizen nie ma zamiaru sprzedać się na konsole a tu zapowiada się pani spod latarni. Gra na konsole może być dobra jako książka jedynie (Mass Effect) ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2013 o 05:17, saradeus napisał:

Jak na moje czerpał ze Starcitizen ale teraz go wyprzedza.(graficznie, bitwy ., dobry wyścig szczurów bo na pewno coś dostaniemy w 2014 grudzień, rzadko się mylę)

Zasadnicze pytanie: czy Star Citizen będzie sandboxem albo chociaż czy będzie posiadał tryb sandboxa z prawdziwego zdarzenia. Po tylu latach grania w serię X po prostu nie wyobrażam sobie przechodzenia liniowego ciągu liniowych misji.

To jest temat o grze Elite, masz pytanie odnośnie Star Citizen, pisz w temacie tamtej gry. Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Czytając Polski blog jestem pod wrażeniem ELITE. Każdy mały biały punkcik widoczny w grze to gwiazda a dokładnie układ planetarny do którego można polecieć!!! Każdy taki układ zostanie zapełniony treścią MASAKRA!!! Ludzie grający w Premium Betę są zachwyceni. I już razem żywi gracze mogą latać i się widzieć w grze. Twórcom X Rebirth powinno być poprostu głupio. Powinni spalić się ze wstydu, że wypuścili takie g.wno!!! 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak się zastanawiam czy są już tu gracze testujący wersje bete. Byłem zawsze zadowolony z tego forum dla serii X i było by fajnie korzystać z niej przy nowych grach. Tym bardziej że szykują się produkcje na kilka lat grania. Na razie jest luka jeżeli idzie o forum w tym temacie, ale już pewnie nie długo, a o serii X raczej będzie coraz mniej pisania.

Niestety ceny Alpy i bety Premium są dla mnie nie do przeskoczenia, żona by mnie zastrzeliła jakbym wydał 240 euro na grę 😉, ale 60 za Standard bete jest już do zaakceptowania i zbieram 😉

Wszystko wskazuje na to że trzeba będzie zbierać kasę na rozbudowę sprzętu. Zastanawiam się na niższych detalach o ile gorzej wygląda gra? Mam amd x4 3GHz i Radeona 5750 1 Gb. Czy faktycznie te 2 Gb na grafice robie taką różice czy jednak sama wydajność karty. może macie jakieś własne doświadczenia w tym temacie

Znalezione porównanie na forum Frontera:

Graphics Upgrade from minimum 1gb 4870 to r9 270x

My system is.

i7 920 2.66 Ghz

6gb Ram

128gb SD

Win 7 64bit.

24" Dell monitor 1920*1200

Gigabyte 4870 1Gb

Waste Disposal 20-30 fps

Menus 60 fps

Orange Sidewinder 60 fps

Docked underground 15-20 Fps

Hyperdrive 20-30 fps

Hot Dawgin' around station 20-30

MSI R9 270x 2Gb

Waste Disposal 60 FPS

Menus 60 FPS

Orange Sidewinder 60 fps

Docked underground 20 -60 fps (heavily weighted to the higher end)

Hyperdrive 60fps

Hot dawgin' around station 60fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2014 o 15:01, housik napisał:

Tak się zastanawiam czy są już tu gracze testujący wersje bete. Byłem zawsze zadowolony z tego forum dla serii X i było by fajnie korzystać z niej przy nowych grach. Tym bardziej że szykują się produkcje na kilka lat grania. Na razie jest luka jeżeli idzie o forum w tym temacie, ale już pewnie nie długo, a o serii X raczej będzie coraz mniej pisania.

Niestety ceny Alpy i bety Premium są dla mnie nie do przeskoczenia, żona by mnie zastrzeliła jakbym wydał 240 euro na grę 😉, ale 60 za Standard bete jest już do zaakceptowania i zbieram 😉

Wszystko wskazuje na to że trzeba będzie zbierać kasę na rozbudowę sprzętu. Zastanawiam się na niższych detalach o ile gorzej wygląda gra? Mam amd x4 3GHz i Radeona 5750 1 Gb. Czy faktycznie te 2 Gb na grafice robie taką różice czy jednak sama wydajność karty. może macie jakieś własne doświadczenia w tym temacie

Znalezione porównanie na forum Frontera:

Graphics Upgrade from minimum 1gb 4870 to r9 270x

My system is.

i7 920 2.66 Ghz

6gb Ram

128gb SD

Win 7 64bit.

24" Dell monitor 1920*1200

Gigabyte 4870 1Gb

Waste Disposal 20-30 fps

Menus 60 fps

Orange Sidewinder 60 fps

Docked underground 15-20 Fps

Hyperdrive 20-30 fps

Hot Dawgin' around station 20-30

MSI R9 270x 2Gb

Waste Disposal 60 FPS

Menus 60 FPS

Orange Sidewinder 60 fps

Docked underground 20 -60 fps (heavily weighted to the higher end)

Hyperdrive 60fps

Hot dawgin' around station 60fps

Jeśli chodzi o te karty graficzne to nie jest to kwestia ich pamięci, ale raczej ogólnej wydajności. Ciężko je porównywać, bo dzieli je kilka lat i parę generacji 😀 Wyniki tego gościa też do końca nie odzwierciedlają realnej różnicy w wydajności, bo ma dosyć wiekowy procesor, który w sporym stopniu ogranicza tego 270x.

Łatwiej byłoby porównać Twoją kartę z tą 4870 i tu niestety 5750 osiąga wyniki o 10-20% słabsze, ale możliwe że procesor to w jakimś stopniu wyrówna.

Co do Elite, dojrzewam do niej powoli 😉 Chwilowo szkoda mi wydać jednorazowo taką kwotę, ale coś czuję, że przed końcem wakacji się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...