Skocz do zawartości

potrzebny skrypt......


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yacek pomoz prosze bo albo jestem glupi jak but albo cos jest nie tak ....

pozycja 132....

132. Ranks for Xenon, Kha'ak, Pirates and Yaki - skrypt pozwala na wyświetlanie naszej reputacji u ras Xenonów, Kha'ak, Piratów i Yaki.

Opis instalacji i konfiguracji ; Polska wersja 7004-L048 v1.03

pobieram -- 7004-L048 v1.03

w opisie stoi ze : po pobraniu wypakowujemy z archiwum dwa katalogi: director i t.

tyle ze jak wypakuje pobrany plik 7004-L048 v1.03 to mam tylko plik 7004-L048.xml wiec gdzie tu sa dwa katalogi director i t. ..????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu addon.

AP czyta pliki cat/dat z katalogu X3 Terran Conflict tylko do numeru 13 (czyli do dodanego przez ostatni patch dla TC), pliki z numerem większym niż 13 są pomijane.

Jeśli chcesz aby AP użyło plików moda, musza one być w katalogu addon, mieć numer kolejny większy niż ostatni plik cat/dat (dla ostatniego patcha dla AP to numer 03) i muszą mieć 0 na początku nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.09.2012 o 10:14, zamek9 napisał:

Podepnę się tutaj, czy jest jakis skrypt/mod dodający kolory so sektorów ? Chodzi mi o X3 TC+AP+XRM oczywiście, znalazłem cos takiego

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=302247 ale mi nie działa.

Nie działa, bo nie zmieniłeś plików tekstowych na PL. Jak to zrobić jest w FAQ.

Ale nie polecam tego skryptu, kolorowanie nazw sektorów powoduje, że przestaje działać wyszukiwanie sektorów po nazwie na mapie galaktyki.

Jest podobny skrypt, ale również powoduje taki sam problem z wyszukiwaniem nazw. Znajdziesz go (link do niego) w jednym z postów tematu o skrypcie, który podałeś. Tu masz tego linka, abyś nie musiał szukać: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=293486

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy czasem nie zadawalem tego pytania wczesniej,szukalem lecz nie znalazlem.

Czy istnieje skrypt ktory pozwolilby na odseparowanie moich obiektow w zakladce "Moja wlasnmosc" ?

Mam tu generalnie na mysli statki i satelity ktore sa ukazane w jednym miejscu i zanim znajde np. jakis moj statek

to przewijajac kilkadziesiat pozycji mozna oczopląsu dostac.

A moze macie jakis inny sposob zeby ulatwic sobie to ?

Szukalem rowniez skryptu/modyfikacji ktora dala by mi mozliwosc wyswietlenia wiecej niz tylko dwoch podgladow na ekranie.

(Mam na mysli HUD oraz prawy/lewy monitor z podgladem).

I nic nie znalazlem.

Jesli ten temat juz byl,prosze o usuniecie go,jesli nie to moze podzielicie sie swoimi radami lub pomyslami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...