Skocz do zawartości

Patch 2.0 dla X3 Albion Prelude wydany


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.02.2012 o 22:38, bufi napisał:

Nieoficjalne wymagania aby wystartować fabuły:

PHQ i UFJD:

- Zakończony główny wątek

- wybudowana conajmniej jedna stacja u Teladian(?)

- Mistrz Przemysłu - ranga handlowa

- Udziałowiec Większościowy - ranga u Teladian

- odkryty sektor PTNI Headquarters

- Fabuła się aktywuje gdy jesteśmy w pobliżu(?); lub w sektorze PTNI

HUB:

- Zakończony główny wątek.

- Rycerz Królowej, albo Króla(?) - ranga u Boronów

- Odkryty sektor Queens Harbour

- Fabuła się aktywuje w siedzibie Atreus

Wymagania się moga różnić, ludzie na czuja pisali na forum EGO jak im sie aktywowało. A samo EGO milczy na ten temat. Czyli; zrób to sam 😀

Jakby ktos miał pewniejsze info, to prosze uaktualnić tą listę.

Ja narazie kończe główny wątek, ale jak coś sie dowiem to dopisze.

P.

Nie ma wymagań co do lokalizacji stacji, bo nie chodzi o stację, ale osiągnięcia jakie zdobywa się w grze, w tym wypadku o osiągnięcie - budowa stacji . Również ranga handlowa nie jest wymagana.

To co jest wymagane w kodzie MD podałem kilka postów wcześniej, nie ma tam nic o randze handlowej.

Rozpocząłem nową grę (lekko zmodyfikowaną - z jedną stacją, wysoką rangą u Teladian i Boronów) i zaproszenie do obu fabuł mimo ragi handlowej 0.

Dla jasności, tu są podane wymagania dla fabuł 2.0: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3828404#3828404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2012 o 04:43, Yacek napisał:

Zarejestruj swoją grę (TC) na forum Egosoftu. Tylko użytkownicy z zarejestrowaną grą mogą pisać tam posty.

Wpisz w swoim profilu numer seryjny z pudełka.

X2: The Threat mam pudełkową zarejestrowaną

i X3: Terran Conflict wer---- Steam -- komplet ale klucz podałem kiedyś na innym profilu dawno temu i za bolka o tym zapomniałem i pisze mi ze klucz już aktywowałem kiedyś///// Serial already in use!

Do you have a second-hand game or did you already create another account?

Please contact pjknibbs or Iifrit Tambuur-san with your registration key for further assistance.////

gram w czysta grę 000 skryptów modów itp.

skrypty tylko dozwolone przez egosoft....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz PM do administratora forum Egosoftu. Najlepiej napisz do CBJ, jeśli osobiście Ci nie pomoże, to wskaże osobę, która to zrobi i odzyskasz klucz lub hasło dla użytkownika na którego zarejestrowałeś klucz. Oczywiście po weryfikacji.

Grasz w czystą grę, czy modyfikacja wchodzi w grę? Jeśli tak to pomogę w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2012 o 15:57, Yacek napisał:

To co jest wymagane w kodzie MD podałem kilka postów wcześniej, nie ma tam nic o randze handlowej.

Taa. tyle, że z tego kodu nic praktycznie nie wynika. Jest tylko podana ranga. I coś ze statystyk gracza. Co może być czymkolwiek. Np. 'zebranych 10 sztuk Nividium' albo 'złapane 3 muchy kosmiczne'.

Cytat

Dla jasności, tu są podane wymagania dla fabuł 2.0: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3828404#3828404

Oo, to juz jest coś.

[EDIT]

O przed chwilą ktoś podał jakie i ile surowców trzeba nazwozić aby ukończyć fabuły:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3828521#3828521

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie ukończyłem mini misję PHQ i odblokowałem na Steamie osiągnięcie Homebase 😀 Mogę zatem opisać kolejne czynności:

1. Ukończyłem fabułę główną, posiadając rangi

- bojowa: komandor

- handlowa - X treme (osiągnąłem ją gromadząc na koncie >8 mld kredytów, co dzięki giełdzie nie zajęło wcale dużo czasu; kasę zdobyłem szybciej niż xenońskiego L)

W chwili ukończenia fabuły głównej miałem kompleks do produkcji delaxiańskiej pszenicy w sektorze Distant Clouds (Boroni) oraz kompleks do produkcji teladihuany w sektorze Ministry of Finance (Teladianie). Oba kompleksy wybudowane były w celu kręcenia lodów na giełdzie 😀 Po zakończeniu fabuły głównej, aby aktywować mini fabuły skoczyłem do sektora PTNI i zaraz po skoku otrzymałem obie oferty, niemal równocześnie. Pierwsza pochodziła od Teladian i dotyczyła PHQ, druga od Boronów i dotyczy HUB (własnie ją rozpocząłem).

2. Teladianie zażyczyli sobie kolejno:

- dostarczenia do kwatery głównej NMMC w PTNI 75 kawałków Nividium (Tealdianie podarowali mi tę okoliczność napęd rozproszony, ale nie skorzystałem z niego, miałem już wcześniej geologicznie zbadaną asteroidę z

Nividium w Enduring Light i Mistrala ze zgarniaczem rudy)

- ochrony kopalni w Scale Plate (kaszka z mleczkiem, Karaka i kilka Nova i Sokołów)

- zniszczenia Habitatu Piratów w Wasteland (u mnie zlokalizowany był przy bramie wschodniej)

- na koniec zaproponowali zakup wypasionego, uzbrojonego Albatrosa z HQ w ładowni za 46.806.440 cr

I to tyle, jeśli chodzi o fabułę PHQ. Do zrobienia w krótkim czasie, jeśli ma się kasę i torpedy (zużyłem 10 Pożog) do szybkiego zniszczenia Habitatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...