Skocz do zawartości

UT i ich ochrona


Gwain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadałem kilka UT, które handlowały super i zarabiały całkiem ładną kasę :-) ale wykonując jedną z fabuł odkryłem sektory które często są nawiedzane przez xeonów, i dziwnym trafem straciłem 3 statki :-) Wcześniej miałem info w dzienniku że starki korzystały z napędu skokowego i zwiewały do innych sektorów a w tych 3 przypadkach im się nie udało - zniszczenia dokonał Q. Być może posiada taka siłę ognia że nie zdążyły prysnąć stąd pytanie, czy warto dać każdemu UT po kilka myśliwców obstawy? Od razu nasuwa się kolejne pytanie w jaki sposób automatycznie myśliwce mają zakupować ogniwa do skakania za UT. Być może macie jakieś inne pomysły aby sytuacja się nie powtórzyła ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kasę bo mam jej sporo :-) w sumie po za tymi 3 ustrzelonymi mam jeszcze 5 UT i latają, raczej chodzi o to dlaczego nie zwiały tak jak wcześniej :-) W dzienniku miałem zazwyczaj info od kapitana że został zaatakowany i wykonał skok, a teraz w dwóch sektorach latają te Q i jakoś moje UT nie uciekają :-) Może w nich postawić po 2 M7 z opcją patrol i będą sobie kosić te Q co jakiś czas a handlarze spokojnie będą handlować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: mam 10 sektorów przejętych [od Avalon w strone xenów i Argon Prime] i po każdym lata Valhalla z eskortą 4 Aegirów i 8 Vidar-ów [o myśliwcach M3+ Thor nie mówiąc]. Nie ma bata- ŻADNA flota się przez to nie przedrze, zwłaszcza, że w dokach obok HQ trzymam 2 pełne eskadry niszczycieli i 2 eskadry fregat klasy Cerber [wszystkie full M4 uzbrojonymi w MM]. Po prostu zrób tak jak ja: po fabule z HQ przejmij Valhalle i kilka fregat ATF i je buduj masowo..... potem je sprzedawaj. Rezultat: masz flote, masz forse, nie naza....... się, troche się ATF naraziłeś[ nie ma się co martwić, ja im wyprawy robie co godzina]. masz sektory [polecam STO Takeover..... dalej nie pamiętam- koledzy nakierują😀 ]. I nie ma bata- nikt cię nie ruszy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka długa?! W kampanii terran dostajesz: 3x M5, M3 i M6 z rączki ATF, więc co robić?? Ano wszystko z tego plutonu eskortowego wrzucić w M6, reszte sprzedać, a potem tylko misje bojowe........ I mamy M7M, teraz kapsuły abordażowe i polujta na Q. Po abordażu i przejęciu Q sprzedaj jego osprzęt i poślij na żyletki do najbliższej stoczni.... I tak dalej i tak dalej, aż będzie cie stać na Osake lub Tokio z pełnym uzbrojeniem [albo Nagoja/Saitama z Xtra Cadius Shippack- te mają kopa, lecz Sentai v.B wystarczy] i zasuwaj z tym na xenów, zbieraj drobnice za pomocą wirusa włamań lub SCS[skrypt], większe to z abordażu i na żyletki. Po tym: FABRYKI do misji Hub.... Zaraza. Ale już masz tu szybką metode na zarobek, a jak chcesz sobie popsuć grę to mamy tu cheaty ręki LV.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak kampanie terran właśnie skończyłem, kasę mam ok 450mln i co dziennie kolejne ok 10 -15 przybywa :-) na razie mam Tyra i czekam na uzbrojenie:-) może dokupię jeszcze ze jakieś M7 i polatam po sektorze powybijać Q :-)

w miedzy czasie zacznę robić kolejną fabułę :-) na wszystko przyjdzie kolej :-) cheaty mnie nie interesują 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...