Skocz do zawartości

Steam i klucz


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2011 o 12:53, Moskit napisał:

Jak to... wydobyć?

Normalnie, łopatą!

ps. Nie można, albo masz klucz od X:TC albo od Superboxa. Teraz sie pojawiły dwa inne klucze do X: Gold i WarPack. Albion jest w nich zawarty lub nie. Tak samo nie ma kluczy do X3: Reunion i wcześniejszych.

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2011 o 14:00, LeWaR napisał:

Do X2 był 😉

No tak, ale nie do Steama.

A co rejestracji na forum, zobacz przy X3:TC w steamie, czy nie pojawiła się opcja:

'zarejestruj grę'. Przeniesię Cie automatycznie na stronę EGO i wyświetli klucz.

Ten klucz spróbuj zarejestrować na forum.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2011 o 19:44, LeWaR napisał:

Bufi: dzięki za pomoc, na forum Ego jestem zarejestrowany. Chodziło mi tylko, czy do AP jest klucz, który można wyciągnąć ze steama. AP ma być w wersji pudełkowej, tzn chyba będzie klucz?

Ale po co? Skoro AP należy instalować na TC, więc musisz wcześniej kupić TC, a TC ma klucz do rejestracji na forum Egosoftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kurde... a ja mam wszystkie części oprócz ALbion Prelude zakupione jako ALAMANACH od techland. Ale oni nie mają kluczy i nie dają do STEAM... A zeby grac w AP musze mieć na STEAM zainstalowaną TERRAN CONFLICT. Czy gdzieś można kupić samo Albion Prelude np na CD, żeby przez STEAM tego nie robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


facemob dają, tylko musisz ich pomęczyć. Na początku odpowiedzą Ci że nie mają, wtedy najlepiej napisz tak jak ja kiedyś że poczułem się oszukany i dostałem po kilku dniach klucz do rejestracji na steam. Ale to było w 2011 roku, jak miał zaraz wyjść AP. Zawsze możesz próbować, powodzenia życzę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.01.2014 o 12:18, Cerber napisał:

A jak to jest z boxową wersją X:AP? też wymaga ona TC w bibliotece steam?

Tak. Tak ogólnie AP wymaga do działania TC, jest instalowane jako dodatek do TC, więc jeśli grasz w wersję Steamową musisz mieć TC w wersji Steam. Mając klucz rejestracyjny pudełkowej wersji TC możesz go zarejestrować na Steamie, wtedy dostaniesz dostęp do TC na Steamie (bez dodatkowych opłat).

Jeśli chcesz grać w AP bez Steamu, też musisz mieć TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale to tylko sprawia, że nie trzeba odpalać steama do gry (co akurat jest dla mnie obojętne, bo X3AP nie ma multi, więc można grać offline, a potem zabić proces - i wychodzi na to samo, tylko trochę więcej roboty), najbardziej mnie boli, że steam jest wymagany do aktywacji gry i przypisywany na stałe do konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...