Skocz do zawartości

Zamiana soundtracków - kilka pytań


Zwierzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda podobny temat założyłem na głównym forum Ego, ale zapytać tutaj też nie zaszkodzi 😀

Mam kilka pytań związanych z zamianą soundtracków w grze.

1. Czy usunięcie wszystkich tracków z folderu 'soundtracks', które nie są aktywnie używane w X3TC jest bezpieczne? Chodzi mi głównie o muzykę typu tej z X3R, która była użyta podczas wyścigu - mimo iż w X3TC nigdy jej nie usłyszałem to jej plik wciąż znajduje się w folderze 'soundtracks'.

2. Myślałem nad całkowitym usunięciem zawartości folderu 'soundtracks' i ustawieniem dla każdego sektora z osobna moich ulubionych nut z innych gier. Czy taka operacja nie spowoduje crashów czy to natychmiast po włączeniu gry czy znienacka np. po 30 godzinach rozgrywki?

3. Jeśli dobrze się orientuję, to powyższą operację można przeprowadzić przy pomocy Galaxy Editora?

4. Pytanie bardziej podchodzące pod XRM - czy przy zamianie muzyki w sektorach mogę w jakiś sposób zepsuć moda do tego stopnia, że gra nie będzie działać? Czy zamiana soundtracków jest bezpieczna w takim przypadku?

5. Czy jest jakakolwiek możliwość aby ustawić muzykę 'bitewną' tak, żeby podczas ataku np. Piratów była jedna a dla Khaak druga? I czy dla muzyki 'bitewnej' jest przeznaczonych tylko pięć slotów czy można dopisać więcej?

Za wszelkie info będę z góry wdzięczny 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...