Skocz do zawartości

Skrypt Bail Signal Extension


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skrypt masz oczywiście wcześniej zainstalowany?

Czyli instalacja skryptu, dogranie spolszczenia skryptu, uruchomienie gry.

Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie powinno być.

Jeśli nadal nie ma to "Magiczne imię", czasem skrypty tego wymagają. zobacz do FAQ jak zmienić imię pilota na "Magiczne", po wykonaniu poprawnym zmiany zapisz grę, wyłącz uruchom ponownie i sprawdź, czy masz w sterowaniu możliwość dopisania klawisza do menu BSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobilem tak jak opisales w pierwszym poscie.

Sciagnalem BSE. Sciagnalem tego menadzera do instalacji modow. Wypakowalem BSE. Kliknalem na ten no...BSE2.1.spk. Wlaczyla sie instalacja. Po chwili napisalo, ze jest zainstalowane. Uruchomilem gre. Wczytalem gre. Nacisnalem Esc, potem sterowanie, interfejs, przewijam od gory do dolu nie ma....no dobra, nie wszystko stracone, byl jeszcze reczny sposob. Wrocilem do "wypakowanego" BSE, przekopiowalem tamte dwa pliczki do plikow w Reunionie, sprawdzam czy dziala...niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy rozwiązanie zagadki. Instalujesz tylko samo spolszczenie, ono też jest w formacie .spk i zawiera dwa pliki 487420.xml i 488893.xml. Tymczasem skrypt to jakieś 26 plików .xml, które muszą się znaleźć w katalogu script. Inaczej skrypt nie będzie działał.

Wejdź do pierwszego posta w tym temacie i przeczytaj dokładnie. Masz tam jako pierwszy link podany link do tematu ze skryptem na angielskim forum ego. Tam pobierzesz plik BSE2.1.zip.

Z niego wypakuj pliki .xml z katalogu script do katalogu script w katalogu gry X3R. Potem dodaj dwa pliki spolszczenia (nazwy masz wyżej) do katalogu T w katalogu gry.

Czytaj dokładnie pierwszy post. Zawsze osobno instaluje się skrypt, a osobno spolszczenie. Samo spolszczenie nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dzięki!

Miałeś rację,link działa tylko program do sciagania mi nie chciał pójść dalej jak 3kb,to zrobiłem starobarbarzyńskim i mam.

BSE(44kb) chodzi bez problemu a ja jakiś stary BSE(11kb) miałem bo teraz mam komunikat ze mam nowsza wersje.

Tyle ze tam były w AI 3opcje wiecej ale obedzia sie..

Jeszcze raz dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 😛

Jestem tu nowy, to mój pierwszy post, i kurcze mam problem z tym skryptem.

Problem mam dokładnie dokładnie taki sam jak mortis7, czyli, po instalacji BSE, spolszczenia (w dokładnie taki sam sposób jak napisano w poście) nadal gra nie "widzi" skryptu, nie mogę przypisać klawisza bo normalnie nie mam do czego.

A kurcze spodobał mi się ten skrypt 😎

Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

1. Grasz w X3R czy TC. To ważne, piszesz w dziale X3R o skrypcie dla X3R, nie dla TC.

2. Sprawdź czy nie pobrałeś tylko spolszczenia, też jest w formie .spk. Może brakować ci skryptu.

3. Uruchom na chwilę nową grę, zobacz czy będzie opcja przypisania klawisza. Jeśli będzie to znaczy że jest OK. Uruchom starą grę i spróbuj zmienić imię pilota na "Magiczne" (FAQ).

4. Przeskocz też przez bramę skokową, to też odświeża pewne ustawienia globalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapomniałem powiedzieć. Gram na X3R bez żadnych do tej pory skryptów ani modów.

Mam wszystkie potrzebne pliki skryptów (26 plików) i 2 pliki w folderze "t". No i do tego spolszczenie, ale to osobno. W nowej grze też się nie pojawia przycisk. Ani po przeskoczeniu bramy, ani nawet po dziesięciu. A i Thereshallbewings też nic nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej wam ponownie! Dawno mnie tu nie bylo, ostatnio jakos mnie naszla ochota na X3: Reunion...no i jestem. Chcialem sobie pograc na BSE, wszystko ladnie zainstalowalem tylko jest jeden problem, ten skrypt nie dziala w kampani. Nie ma przycisku do wyboru skryptu, znaczy sie. Co ciekawe, w trybie "wolnej gry" (ostatnia opcja) przycisk sie o dziwo pojawia...pomoze kto? Wersja 2.5, gre mam z gazety w wersji pl, patch byl w wersji ang (dolaczony do plyty), skrypt zostal zainstalowany recznie a potem jeszcze plugin menadzerem.

A i btw moglby ktos polecic jakis mod na automatyczne zbieranie statkow z danego sektora? Jest moze cus takiego? 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hej wam ponownie! Dawno mnie tu nie bylo, ostatnio jakos mnie naszla ochota na X3: Reunion...no i jestem. Chcialem sobie pograc na BSE, wszystko ladnie zainstalowalem tylko jest jeden problem, ten skrypt nie dziala w kampani.

Skrypt jak najbardziej działa w kampanii.

Odpal nową grę w kampanii i zobacz.

Na starej grze użyj "Magicznego imienia", sama zmiana imienia na magiczne powinna wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...