Skocz do zawartości

Mount & Blade


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam Warbanda i polecam kupić 🤔

naprawdę się opłaca. niestety kupiłem ogniem i mieczem a póżniej ogniem i mieczem dzikie pola i się trochę zdenerwowałem...

dzikie pola nie wnoszą nic nowego do gry tylko tryb multi..

multiplayer za 80zł?! to poprostu chamstwo.

Renegade a jaką frakcję tolerujesz? znaczy jakie jednostki masz?

ja z początku Chanackimi jednostaki walczyłem ze względu na konnych łuczników (ogólnie mają tylko konniece 😀) ale na oblegach już tacy dobrzy nie są ;/

za to Swadiańscy Rycerzę są silni i wytrzymali 😀

ta gra podoba mi się ze względu na walki i to że nie ma żadnych mikstur czarów itp.

nie ma że w pojedynkę można wytłuc legiony przeciwników.

a jaki jest Twój ulubiony mod?

mój Wiek Smutny ponieważ można walczyć Husarią!! 😀

choć przyznam że moim zdaniem są aż za dobrzy ponieważ 40 Husarzami wytłukłem ponad 100 Ottomańskich jednostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenobot napiszę mody którę mam i taki chłopski opis

Age of Turbulence 0.990 (Wiek Smutny) jeden z lepszych modów całkowicie zmianiony gra.

Nowe Frakcje, Jednostki, Bohaterowie. W tym modzie występuje Husaria zresztą pisałem o nim parę postów wcześniej

gameplay (świetny podkład 🤔)

http://www.youtube.com/watch?v=GRZZbswxJpk

Lords and Realms 1.505

też bardzo fajny mod.

nie wiele zmian na mapie, nowe jednostki, nowe opcje (możliwość rekrutowanie wasali, wybór kultury)

1257 AD Middle Europe Final v1.2

dzisiaj ściągnąłem, jak sama nazwa wskazuje mod przenosi Nas do XIII wiecznej Europy

opis z mbrepository.com

Complete version of my Mod, with all patches. Some new Textures of Armors, Shields and Horses added. New Elite unit for every Faction, completely reequiped with new stuff. Map improved (Poland by Cezarian). Bohemiae have historicaly correct renamed Lords (by Lukas). Some new real banners. And more little things....

Includes:

- Factions (Kingdom of Poland, Bohemiae, Hungary, Holy Roman Empire, Velikij Novgorod)

- New Lords (renamed and reequiped, Bohemiae historicaly correct)

- New Horses, Armors and Shields

- New Troop Tree (renamed, reequiped, new units added)

- New Map (Inspired by map from mod Eastern Europe 1255)

- Strong, renamed and reequiped heroes

- Some new banners (Real cities Lvov, Novgorod, Gniezno, Brno etc.)

- New stronger bandits

- New mercenaries

- New Medieval Music

- Faction colors added

- Premysl Otakar II. pictures in menu and module screens

- Ladies renamed and reequiped

- Throne pretendents renamed and reequiped

- Tournaments

prawdopodobnie dziś go zainstaluję więc jutro coś więcej o nim napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że tak jak widzę parę osób z tego forum lubi tą grę to można by stworzyć coś w rodzaju Klanu 🤔

choć powiem że multi jest o wiele wiele cięższy niz singiel...

bez bardzo dobrej umiejętności grania bronią dwuręczną (blokowanie na multi według ruchu myszki lub klawiszy kierunkowych) nie jest łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za łatwo by było 🤔

zależy jak jest ustawiony serwer 😀

nie pamiętam dokładnie ale chyba albo według ruchu myszki albo klawiszy kierunkowych.

jak chcesz na multi grać to w grze sobie włącz najlepiej według myszki i ucz się.

ja nie wiedziałem że tak to jest i dostawałem po tyłku zanim się choć troszkę nauczyłem a i tak za dobry nie byłem.

cwaniaczki nauczyli się markować cios np. z lewej i nagle atakują z prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na multi masz zupełnie inaczej 🤔

wybierasz klase postaci (łucznik/kusznik, piechota lub kawaleria) kupujesz ekwipunek (początkowa ilość kasy jest ustalana przez serwer ale po zabicie przeciwnika otrzymujesz jakąś sumę) i zaczynasz walczyć 😀

nie radzę brać tarczy chyba że jest za darmo, ponieważ potrafią w parę sekund walki bezpośredniej ją zniszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...