Skocz do zawartości

Handel - pytania i odpowiedzi


Falshion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też. W jakim barterze? Chyba nie handlujesz poprzez wymianę z innymi kupcami? Handluj ze stacjami opcja Handel w stacjach.

Czytasz instrukcję, czytasz poradniki, ale co z tego rozumiesz? Bo wychodzi że nic.

W pierwszej kolejności musisz zarobić na upgrady statku i zakup odpowiedniego wyposażenia, uzbrojenia, osłon itp. Dopiero jak statek będziesz miał w 100% wyposażony możesz pokusić się o walkę, robienie misji i fabuł. A to co będziesz oprócz tego robił, to już, jak pisał wcześniej Prowler, zależy tylko od twojej wyobraźni. Jeśli nie potrafisz samemu wymyślać celów dla siebie, to odpuść sobie, to nie jest gra dla ciebie. Nie od parady na pudełku pisze, że w grze trzeba walczyć, handlować, budować i myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie probowalem sprzedac ogniwa w wlasnie tych trzech rodzajach:) Heh dobre 😀

A mam pytanko, jest mozliwosc odblokowania na mapie wszystkich galaktyk? Znaczie ulatwilo by mi to handel. Np kupilbym wodke kosmiczna i odrazu naprowadzil statek w na mapie zeby lecial do habbitu piratow 😀 Jesli jest taka mozliwosc to prosze ja opisac co i jak bo jedno haslo mi napewno nic nie powie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A mam pytanko, jest mozliwosc odblokowania na mapie wszystkich galaktyk? Znaczie ulatwilo by mi to handel. Np kupilbym wodke kosmiczna i odrazu naprowadzil statek w na mapie zeby lecial do habbitu piratow 😀 Jesli jest taka mozliwosc to prosze ja opisac co i jak bo jedno haslo mi napewno nic nie powie 😀

Nie ma. Są tylko skrypty, które wspomagają eksplorację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupuje kwiaty sloneczne u Teladi w Ceo's Doubt, to gdzie sie udac najlepiej zeby je sprzedac? Sa fabryki, ktore produkuja towar, a sa takie ktore ten towar potrzebuja, wiec ktore to beda potrzebujace kwiaty? Czy w habbitach piratow moge sprzedawac wszystko czy oni konkretnie skupiaja sie na towarach nielegalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chyba fabryki oleju nostrop tego potrzebują. Jeśli to tak nie działa w X3 to sorki, ja nadal żyje w świecie X2 ;P

Kwiatki skupują Rafinerie Oleju Słonecznego i Habitaty.

Będąc osobiście w jakimś sektorze, lub mając jakiś własny statek i innym, odległym sektorze (nie wspominając o satelitach), można sprawdzić wszystkie fabryki pod względem tego jaki produkt produkują i jakich surowców potrzebują. Jak to zrobić było już pisane w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko. Walcze z piratami i ich ewidentnie kroje. Czy moge ich zmusic do opuszczenia statku i pozostawieniu go mnie? Jak juz ich koncze to wchodze w rozmowe i klikam zeby sie poddali, ale zawsze pisza, ze nie i koncza zle. Chcialbym zeby zostawiali te statki jak juz i tak zgina. Czy to zalezy od mojej reputacji czasami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacja bojowa zwiększa szanse na to, że pilot wyskoczy. Zbij mu tarcze i strzelaj. Najlepszy efekt dają najsłabsze działa, bo liczy się jak często dostaje, a nie jak duże zniszczenia mu zadajesz 😀

Gdy pilot ma ochotę na wyskoczenie najpierw Ci to komunikuje, wtedy musisz przestać strzelać, bo pilot wyskakuje dopiero, gdy skończy gadkę 😀

Potem już musisz go tylko przejąć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Reputacja bojowa zwiększa szanse na to, że pilot wyskoczy.

To nie ma nic do rzeczy. Równie łatwo można zmusić pilota do opuszczenia statku na samym początku gry, przy zerowej reputacji bojowej. Ważne jest morale tego pilota. Im niższe, tym większa szansa opuszczenia. Morale nie jest normalnie widoczne.

Cytat

1.A jesli chce sprzedac statek w fabryce to mam wczesniej z niego wyjac wszystkie rzeczy lasery itp i sprzedac oddzielnie, czy to sie odrazu sumuje i moge sprzedawac razem?

2.Polecenie handlowe mk1 umozliwia handlowanie na odleglosc, a jak nie to ktore?

1. Można sprzedać z całym inwentarzem, ceny są wtedy liczone chyba średnie.

2. Instrukcja do gry i czytaj. Nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedź znajduje się w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...