Skocz do zawartości

Pierwsza stacja


sokollbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz swojego TL, to podlatujesz do jakiegoś (orka,mamut,takie tam), rozmawiasz z kapitanem, jak już wynajmiesz ten okręt to rozmawiając z kapitanem będziesz mógł wydawać mu rozkazy.Każesz mu lecieć do stoczni i wtedy możesz kupować sobie stacje. Jak chcesz samowystarczalne, to musisz walnać kompleks fabryk. Nieopłacalne te fabryki wszystkie moim zdaniem, ale jak już chcesz, to postaw destylarnie+farme pszenicy(połączone węzłem) w jakimś nieznanym sektorze. Dodaj jeszcze do tego jakiegoś TS, coby ogniwa do tego woził.

Albo Popatrz sobie po sektorach, co okoliczne stacje potrzebują, i postaw fabrykę tego czegoś, o ile konkurencja nie będzie za wielka, hehe 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samowystarczalne to mogą być kompleksy, czyli zestawy kilku powiązanych ze sobą stacji.

Kompleksy są bardziej opłacalne od pojedynczych stacji, pisze o tym wyraźnie instrukcja do gry.

Tam też znajdziesz dokładny opis jak wynająć statek TL. Poczytaj w końcu instrukcję i nie zadawaj pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w instrukcji.

Każdy taki temat będzie zamykany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z Gwiezdną Wódką. Kupuje się TS-ami do fabryki Ogniwa, a dystrybucją towaru zajmują się statki NPC.

Polecam również przeglądnąć stacje NPC pod względem surowców drugorzędnych. U Boronów takim surowcem jest Delexiańska Pszenica. Postawienie w sektorze Borońskim, w którym jest kilka takich fabryk z tym surowcem drugorzędnym, farmy Pszenicy zagwarantuje nam stałe zyski. Statki NPC bardzo mało handlują towarami drugorzędnymi dla fabryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...