Skocz do zawartości

Kupno X3:TC


Gleavess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę miał sprzęt, który udźwignie X3. Reunion już mam, zamierzam po prostu przejść wątek fabularny, a potem grać w X3:TC ale już nie tak aby "odhaczyć". A więc patrzę na oferty. A tu co? X3:TC w dwóch wersjach. Jedna tańsza i druga droższa. Którą wybrać? Czy się różnią, a jeśli tak to czym? (oczywiście nie pytam o wygląd pudełka 😀 ) Dam linki do obu:

Tańsza i Droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko, tańsza wersja to pierwsze wydanie z patchem 2.0, droższa to reedycja w Pomarańczowej Kolekcji (jeszcze dostępna w sklepach, widziałem w czwartek w Empiku w cenie 29.99), z patchem 2.5 (chyba, ale to bez znaczenia, bo i tak powinno się spatchować do najnowszej wersji 3.1). Tańsza wersja ma na bank papierową instrukcję, droższa chyba tylko instrukcje na płycie DVD w formacie PDF, ale mogę się mylić, może ktoś kto kupił Pomarańczową wersję się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za pomoc 😀

25zł to nie jest dużo, niestety na tej stronie na której podałem TC od dawna jest niedostępny. Ale jak dobrze pamiętam można również kupić na stronie Cenegi, więc to nie problem 😀

Znalazłem również takie coś. Pod nazwami gier pisze "extra", czyli jeśli kupię normalne TC wtedy nie będę miał tego "BALANCE OF POWER mission pack"? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znalazłem również takie coś. Pod nazwami gier pisze "extra", czyli jeśli kupię normalne TC wtedy nie będę miał tego "BALANCE OF POWER mission pack"? 😀

Jak kupisz normalne TC i zainstalujesz patch 3.0 albo jeszcze lepiej 3.1 to będziesz miał to samo.

Ten Balance of Power mission pack to nic innego jak fabuła Balance of Power (Równowaga Sił) dostępna w patchu 3.0 a naprawiana patchem 3.1.

Nie daj się nabrać marketingowcom, którzy sprzedadzą ci za 100 złotych to co możesz gdzie indziej dostać za darmo 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gdzieś czytałem, że na wersji steamowej są problemy z modami i skryptami, więc niezbyt mi się uśmiecha.

Poza tym ja wole mieć płytkę (ściąganie troszkę trwa...), a pudełko ładnie prezentuje się na półce 😀

Cytat

Albo, albo. Wszystkiego w świecie mieć nie można. 😀

Ależ można. Mam również wersję Steamową, grałem na niej w DiD. Ściągnięcie trwało krócej niż spacer do Galerii Handlowej 😀

A po skończeniu zabawy z DiD dodałem kilka skryptów i modów i wszystko było OK. Problem raczej w nieumiejętności instalacji modów niż w samej wersji Steamowej, bo jest to przecież to samo co TC instalowane z płyty. Jedyna różnica to to, ze instalując TC z płyty można wybrać katalog gdzie ma być zainstalowana gra, w wersji Steamowej gra instaluje się w katalogu Steam, więc najpierw trzeba odpowiednio zainstalować Steam (ja zainstalowałem na dysku D, bo tam mam dużo miejsca, na C to szkoda przestrzeni).

Druga różnica, Steam automatycznie się instaluje, więc pobrał sam patcha 3.1. ten dodał pliki cat/dat o numerze 13, a większość modów instalowanych jako fake patch (np. XTC) dodaje własne pliki też jako numer 13. I w tym cały problem 😀

Więc strach ma wielkie oczy.

Cytat

Ja swoje TC kupiłem podczas weekendowego "spaceru" do galerii handlowej - Dominikańskiego we Wrocławiu.

Lubię Dominikańską, pozdrów ją podczas następnego spaceru 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...