Moskit Posted March 25, 2011 Share Posted March 25, 2011 Bodajże wczoraj swoją premierę miało Ghostbusters: Sanctum of Slime i po zagraniu w demko czuję się... zażenowany. W moim odczuciu jest to tandetny klon gier pokroju Alien Swarm czy Alien Breed. A przynajmniej tak mi się wydaje po kilkunastu minutach demka dostępne na Steamie, PSN oraz XBLA. Sanctum of Slime wygląda kiepsko, poniżej pewnego akceptowalnego w 2011 roku poziomu. Ciekawi mnie czy pełna wersja będzie choć trochę przyzwoitsza od demka. :/http://www.youtube.com/watch?v=tnRBRW5j19s Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
LeWaR Posted March 25, 2011 Share Posted March 25, 2011 Faktycznie. BTW: z tego co ktoś wspominał, wcześniej przygotuj tekst do czytania i będzie git. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.