Skocz do zawartości

Minecraft - uwaga, prawdziwy uzależniacz!


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat
Cytat

Właśnie cały problem w tym, że mam w co grać. 😀 Ostatnio mam taki wysyp gier, że sam nie wiem w co swoje łapska włożyć... 😀

Jak ktoś ogląda uważnie twoje filmiki to już to wie 😀

Subskrybowałem twój kanał, robisz świetne filmiki. Mikrofonik jak najbardziej 😀

THX. 😀 Jak dostanę następną wypłatę to zamierzam kupić przedwzmacniacz do mikrofonu i jakość jeszcze bardziej poszybuje do góry. 😀 Wtedy to będzie cud, miód i orzeszki pełną gębą. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry - jest świetna i wyjątkowa :]

Kupiłem ją w połowie grudnia, zaraz przed zamknięciem wersji alpha (co wiązało się z podwyższeniem ceny gry, heh) i nie żałuję ani złotówki. O ile w singlu czasem robi się nudno to w multi gra nabiera zupełnie innych barw 😀

Nic tak nie bawi jak wspólne budowanie zamku z sąsiadem, przemierzanie podziemnych grot i obrona przed stadami Creeperów 😀

I nie warto zwracać uwagi na grafikę, tutaj można ją nazwać 'stylizowaną' 😀

A jak komuś naprawdę przeszkadza to można pobrać sobie paczki tekstur w wysokiej rozdzielczości.

Ogólnie rzecz ujmując - w dobie coraz nowszych części CoDa, Crysisów 2 i innych produkcji 'AAA' które w zasadzie przestały coś ciekawego do rozrywki wirtualnej wnosić (poza coraz lepszą grafiką i większymi wymaganiami sprzętowymi 😀) Minecraft jest IMHO grą wyjątkową.

Tak czy siak - polecam., zwłaszcza ludziom lubiącym gry sandboxowe 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny odcineczek... Powiem Wam, że powoli naprawdę zaczynam się martwić, że uzależniłem się od Minecrafta. Boję się pomyśleć co by było gdybym odpalił multika. Póki nie mam własnej kopii to się powstrzymam, ale jak już wydam na tę grę kaskę to kiepsko widzę swój wolny czas. :/

http://www.youtube.com/watch?v=R3X2-wtM6fQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra ten Minecraft.

Pożyczyłem kumplowi to jego żona zaczęła mnie opierniczać że się przestał nią zajmować i teraz siedzi nad tą grą godzinami.

Gra jest naprawdę fajna trzeba jedynie mieć trochę inwencji twórczych.

W grze można budować wiele fajnych rzeczy jak rolercostery instalacje elektryczne.

Instalacja elektryczna tworząca pozytywkę.

http://www.youtube.com/watch?v=KLYwxLga2xw&feature=fvst

W grze jest świetny model Craftingu.

Strona ze spisem wszystkich mozliwosci Craftowania.

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

W grze można nawet uprawiać zboże czy sadzić drzewa które rosną i po jakimś czasie powstaje cały las.

Las można podpalić zapalniczką i jeśli drzewa będą dostatecznie blisko siebie to cały spłonie.

Fajną opcją jest craftowanie materiałów wybuchowych które można stosować do budowy pułapek na potwory czy do poszerzania kopalni w szybszy sposób.

Fajne jest to że mapka jest nie skończonej wielkości i występują w niej strefy klimatyczne.

Nie znam osoby której gra się nie spodobała po tym jak zagrała i zrozumiała o co w niej chodzi.

W przyszłości twórca ma zamiar dodać smoki i możliwość lotu na nich ,

Specjalny akwalung który będzie umożliwiał oddychanie pod wodą,

W przyszłym updacie mają dojść psy które będzie się dało oswoić,

A w niedalekiej przyszłości dojdzie Adwenture mode w którym będzie się zdobywało lvle będzie fabuła.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bU0M#at=82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pękam!!!!!!

Kurka... Biorę to..

Tylko pytanie jedno mam bo młody jestem.

Czy jak wyjdzie pełna wersja (bo teraz to jest beta co nie?) to nie trzeba będzie czegoś dopłacać?

Jeżeli teraz kupisz, to nie. Jednak, gdy wyjdzie pełna wersja to cena będzie odpowiednia wyższa dla nowych nabywców. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...