Aldaran Posted January 10, 2013 Share Posted January 10, 2013 Szkoda ze jeszcze nie ma manuala do tej gry.Czy moze ktos wie jak opuscic sektory rasowe (w moim przypadku jako paranidianin gdy dotre do skrajnego sektora to nastepna brama prowadzi mnie do tego samego sektora). Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Yacek Posted January 10, 2013 Author Share Posted January 10, 2013 W dniu 10.01.2013 o 14:30, Aldaran napisał:Czy moze ktos wie jak opuscic sektory rasowe (w moim przypadku jako paranidianin gdy dotre do skrajnego sektora to nastepna brama prowadzi mnie do tego samego sektora).Poszukać działającej bramy (np. mapą Scorpa).Część prowadzi do tego samego sektora, ponieważ nie zostały jeszcze aktywowane. Poszukaj na forum w tematach o XTC o Ekspansji wszechświata, będziesz wiedział dlaczego pewne bramy są nieaktywne.Link: http://xudb.pl/topic/1665-ekspansja-wszechswiata/A jeśli nie chcesz instalować mapy Scorpa, tu masz screen z mapy: http://xudb.pl/topic/2444-xtc-20-mapa-galaktyki-mapa-scorpa/ Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.