Skocz do zawartości

X-Tended -Terran Conflict V 1.0 - dostępny


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nagly spadek mocy do zera i "bug" ? No prosze. Nie dzwonilo ci kiedys w uszach jak stanales za blisko wybuchu petardy?

Tu jest tak samo, lepiej uwazac gdy kapital eksploduje bo moze sie to tragicznie skonczyc. Ja wiem, ciezko porzucic stare schematy, gdy rozwalalo sie naszym M3 lotniskowca, on wybuchal a my zwyciesko wylatywalismy bez uszczerbku z eksplozji jak na filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje Swiadkow Jehowy w to nie mieszac tylko zapoznac sie z instrukcja i skonfigurowac gre, a nie dziwic sie ze znika oslona gdy obok cos wybucha.

Cytat

Może nowa broń? Rakieta/emiter impulsu elektromagnetycznego?

Nie grałem w to nawet wiec nie wiem, manuala też nie czytałem.

Oprocz klasykow jak AC czy WMP jest tez duzo nowych broni 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że nie tylko jeden statek z XTM przetrwał !

Ja w 5 godzinie gry znalazłem dryfującego na obrzeżach sektora Terminus opuszczonego Sohnenskiego Bazyliszka z 0% osłon 10% kadłuba i zdegradowanego do M6(albo M7 nie wiem M7 albo M6 nie rozróżniam tych małych znaczków nad statkami).

PS.Bez broni i osłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, bez wycieczek.

Bo obaj macie rację.

Sorkvild - bo warto zapoznac sie z manualem i skonfigurowac XTC do własnych potrzeb.

Berengar - bo XTC niestety jest nieco przereklamowany, szczególnie jeśli chodzi o beta testy. I jak na razie nie jest idealny. Więc nie ma co piać z zachwytu nad nim.

Cytat

... M6(albo M7 nie wiem M7 albo M6 nie rozróżniam tych małych znaczków nad statkami).

W ID statku masz jego klasę (mapa sektora, okno po prawej stronie, szukasz statku na liście, patrzysz na jego ID, pierwsza litera to rasa, litera i cyfra to klasa statku, potem unikatowy numer) AM6-164A5 to Argoński M6. Jak nie ma pierwszej litery, statek nie ma pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w temacie o X4 marzył o dynamicznym BBS-ie. Jest coś takiego już w XTC, nowy GNS (Galactic News System) tak działa. Przykład: wlatuje do sektora, widzę że w sektorze od ostatniej wizyty pojawił się Lewiatan, zaglądam do GNS, a tam wiadomość o pojawieniu się nowego statku - Lewiatana w tym właśnie sektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://xudb.pl/topic/1639-bug/

Jak wiecie z tego tematu XTC nie chce/nie chciało mi działac.Zainstalowałem teraz poraz kolejny na szybko,ale zapomniałem spaczowac TC do wersji 3.0 (mam 2.5).Włączyłem,menu normalnie tylko muzyka inna, wybrałem profil o'ren rock,loadscreen był z xtc.Wylądowałem w niejakim Glorius Recovery(przypominającym Aladna Hill-chyba tam powinienem wylądowac) na horyzoncie OTAS Boreasz i 4 Solano .Sektor pusty bram nie zauważyłem.Oczywiście dostałem też powitanie xtc cośtam cośtam.Ale jaja 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no i o co ci teraz chodzi? Napisałem co się dzieje,jak zainstalowałem na innym patchu.W czymś masz problem?

Pewnie w tym:

Cytat

Instalujemy patche do najnowszego (3.0). Oczywiście do naszego nowego katalogu z TC+XTC. Patch 3.0 jest wymagany, XTC instaluje się jako Fake Patch i dodaje swoje pliki cat/dat o numerach 13,14 i 15 (patch 3.0 dodał pliki o numerze 12) więc bez patcha 3.0 będzie luka w numeracji i XTC się nie uruchomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...