Skocz do zawartości

Czas w X3TC


Neofita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem w waszych postach odniesienia do uplywu czasu w X3TC.

Jedno zapamietalem mianowicie w ktoryms poscie Yacek pisze....nie wiem czy dokladnie zacytuje bo juz nie znalazlem tego posta.

"Przychodzi magiczna godzina 6 i wszechswiat sie zaludnie" ewentualnie jakos tak napisal.

Jak sprawdzic czas konkretnie ktora godzine mamy aktualnie we wszechswiecie?

Jest jakis mod lub skrypt ktory na przyklad w ktoryms rogu ekranu pokazuje rok i godzine wszechswiata X3TC ?

I nastepne pytanie z tym zwiazane.

Czy misje z uplywem czasu sa liczone wg naszego czasu czyli gracza czy wedlug czasu gry?

Pytam o to bo w wiekszosci jak mam czasowa misje od pkt A do B to lece na SETA i nie mierzylem.Zreszta moim zdaniem logiczne by bylo zastosowanie czasu wszechsiwata 🤔

Pytanie 3

Jesli nie ma takiej opcji w modach/skryptach czy ktos pokusilby sie o zrobienie takiego czasomierza z wyswietlaniem roku dnia i godziny obowiazujacego we wszechswiecie X3

Byc moze pytania sa infantylne i glupie ale uwazam ze przydaloby sie cos takiego.Przychodzi np wiadomosc z jakiejs korporacji z data godzina i jestem w kropce bo nie wiem jak sie dostosowac do niej.

Byc moze moja reakcja moze byc za szybka lub za wolna stad tez pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...