Skocz do zawartości

Opancerzenie kadluba


Neofita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opancerzenie kadluba...mam z tym problem.

Szukalem w instrukcji..nie ma,na forum tez nikt nic nie napisal o tym.W encyklopedii w grze dosc enigmatycznie wyjasnione tzn nie za wiele wyjasnia po za tym z czego zrobione i gdzie mozna kupic.

Moje pytanie dotyczy tego czy moj tok myslenia jest ok 🤔

Mysle ze jest to element ktory jest potrzebny do naprawy kadluba w momencie kiedy nam ktos porzadnie przywali i jedziemy napraic statek do stoczni.

Innego wyjasnienia nie widze poniewaz testujac gre kupilem ten element i zalegal w ladowni.

Jesli jednak sie myle prosze o wyjasnienie do czego ten produkt w X3 finalnie sluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie rozumie poczynań twórców gry. Bo po co robią towary, których później i tak nie można użyć w grze 😁 Przykładowo są Plakaty, ubrania robocze, narkotyki, leki, ryby, komponenty silników i inne gady i płazy.

Podobna sprawa jest z dodatkami do naszych statków, które istnieją, ale jakoby tak za specjalnie nic nie wnoszą do gry 🤔

Ja osobiście uważam że aby naprawić statek który ma mniej niż 70% stanu powinien być naprawiony w stoczni lub w ładowni naszego statku powinno znajdować się, Teladianium, Opancerzenie kadłuba lub Płótno przemysłowe. Generalnie śmieszy mnie taki motyw, że mamy myśliwiec z 2% stanu kadłuba i 98% jesteśmy w stanie "wystrugać" 😁 Lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak, że w pewnym momencie prac nad danym projektem niektóre koncepcje się trochę zmieniają z braku czasu czy środków, pozostawiając takie bezużyteczne i niedokończone przedmioty. Być może w przypadku części z tych o których piszecie było właśnie tak 😀 Inne pewnie zostały dodane celowo, podobnie jak wszystkie taksówki, areny i temu podobne statki, żeby nadać grze trochę smaku. Pozornie bezużyteczne, ale tworzą w pewnym sensie i stopniu klimat.

Naprawa kadłuba została pewnie wprowadzona z myślą o nowych graczach. W końcu liczy się sprzedaż 🤔 Dla wielu wcześniejsze tytuły były zbyt hardcore'owe, więc w TC pojawiło się sporo takich ułatwień. Mnie osobiście to nie przeszkadza, w końcu mamy wybór- starzy wyjadacze nie muszą w ogóle z nich korzystać, a nowi są zadowoleni że mogą sobie trochę osłodzić żywot laserkiem 😀 Chociaż jakiś bardziej dopracowany system napraw byłby dużym plusem. Kwatera główna pojawia się tak późno, a naprawa w niej zajmuje tyle czasu i pochłania niewiele mniej środków niż wizyta w stoczni, że w tej kwestii zabawa z nią nie bardzo ma sens. Wiem, że są różne skrypty, ale w nich też w większości środki do napraw biorą się znikąd 😁 Może XTC doda coś ciekawego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...