Skocz do zawarto┼Ťci

Opancerzenie kadluba

Neofita
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opancerzenie kadluba...mam z tym problem.

Szukalem w instrukcji..nie ma,na forum tez nikt nic nie napisal o tym.W encyklopedii w grze dosc enigmatycznie wyjasnione tzn nie za wiele wyjasnia po za tym z czego zrobione i gdzie mozna kupic.

Moje pytanie dotyczy tego czy moj tok myslenia jest ok ­čĄö

Mysle ze jest to element ktory jest potrzebny do naprawy kadluba w momencie kiedy nam ktos porzadnie przywali i jedziemy napraic statek do stoczni.

Innego wyjasnienia nie widze poniewaz testujac gre kupilem ten element i zalegal w ladowni.

Jesli jednak sie myle prosze o wyjasnienie do czego ten produkt w X3 finalnie sluzy.

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Ja osobi┼Ťcie nie rozumie poczyna┼ä tw├│rc├│w gry. Bo po co robi─ů towary, kt├│rych p├│┼║niej i tak nie mo┼╝na u┼╝y─ç w grze ­čśü Przyk┼éadowo s─ů Plakaty, ubrania robocze, narkotyki, leki, ryby, komponenty silnik├│w i inne gady i p┼éazy.

Podobna sprawa jest z dodatkami do naszych statk├│w, kt├│re istniej─ů, ale jakoby tak za specjalnie nic nie wnosz─ů do gry ­čĄö

Ja osobi┼Ťcie uwa┼╝am ┼╝e aby naprawi─ç statek kt├│ry ma mniej ni┼╝ 70% stanu powinien by─ç naprawiony w stoczni lub w ┼éadowni naszego statku powinno znajdowa─ç si─Ö, Teladianium, Opancerzenie kad┼éuba lub P┼é├│tno przemys┼éowe. Generalnie ┼Ťmieszy mnie taki motyw, ┼╝e mamy my┼Ťliwiec z 2% stanu kad┼éuba i 98% jeste┼Ťmy w stanie "wystruga─ç" ­čśü Lekka przesada.

Odno┼Ťnik do komentarza

Czasem jest tak, ┼╝e w pewnym momencie prac nad danym projektem niekt├│re koncepcje si─Ö troch─Ö zmieniaj─ů z braku czasu czy ┼Ťrodk├│w, pozostawiaj─ůc takie bezu┼╝yteczne i niedoko┼äczone przedmioty. By─ç mo┼╝e w przypadku cz─Ö┼Ťci z tych o kt├│rych piszecie by┼éo w┼éa┼Ťnie tak ­čśÇ Inne pewnie zosta┼éy dodane celowo, podobnie jak wszystkie taks├│wki, areny i temu podobne statki, ┼╝eby nada─ç grze troch─Ö smaku. Pozornie bezu┼╝yteczne, ale tworz─ů w pewnym sensie i stopniu klimat.

Naprawa kad┼éuba zosta┼éa pewnie wprowadzona z my┼Ťl─ů o nowych graczach. W ko┼äcu liczy si─Ö sprzeda┼╝ ­čĄö Dla wielu wcze┼Ťniejsze tytu┼éy by┼éy zbyt hardcore'owe, wi─Öc w TC pojawi┼éo si─Ö sporo takich u┼éatwie┼ä. Mnie osobi┼Ťcie to nie przeszkadza, w ko┼äcu mamy wyb├│r- starzy wyjadacze nie musz─ů w og├│le z nich korzysta─ç, a nowi s─ů zadowoleni ┼╝e mog─ů sobie troch─Ö os┼éodzi─ç ┼╝ywot laserkiem ­čśÇ Chocia┼╝ jaki┼Ť bardziej dopracowany system napraw by┼éby du┼╝ym plusem. Kwatera g┼é├│wna pojawia si─Ö tak p├│┼║no, a naprawa w niej zajmuje tyle czasu i poch┼éania niewiele mniej ┼Ťrodk├│w ni┼╝ wizyta w stoczni, ┼╝e w tej kwestii zabawa z ni─ů nie bardzo ma sens. Wiem, ┼╝e s─ů r├│┼╝ne skrypty, ale w nich te┼╝ w wi─Ökszo┼Ťci ┼Ťrodki do napraw bior─ů si─Ö znik─ůd ­čśü Mo┼╝e XTC doda co┼Ť ciekawego ­čśü

Odno┼Ťnik do komentarza

A wg. mnie Marines musz─ů mie─ç par─Ö opcji np. jeste┼Ťmy m6 w jakim┼Ť tam sektorze i do┼Ť─ç daleko od stoczni. Wywalamy marines w kosmos, po czym wydajemy komend─Ö naprawiaj. My idziemy sobie do toalety na kupk─Ö a ci nam naprawiaj─ů statek. A propo kupki lec─Ö do ┼éazienki bo nie wytrzymuj─Ö. ­čĄö ­čśü

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...