Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w wolnych chwilach i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, przeważają te na plus, ale sporo rzeczy irytuje. Z jednej strony duży otwarty świat, ulepszona w stosunku do Obliviona grafika bez kosmicznych wymagań, dużo ciekawsze lokacje (jaskinie, grobowce itd,)- przy niektórych kopara opada 🙁, lepiej zrobiony level scaling. Z drugiej strasznie uproszczony konsolowy interfejs (okno ekwipunku, dziennik zadań, sklepy, itd), latające przedmioty w domku, miejscami słaby balans umiejętności, kiepsko przemyślany system towarzyszy i małżeństwa i sporo innych denerwujących pierdół. Część na pewno poprawią patche i płatne DLC, resztę modderzy gdy wreszcie zostanie wydany CK, ale interfejs pewnie już taki pozostanie, a jak dla mnie to największa bolączka.

Jak na razie gra sprawia sporo frajdy, w moim osobistym rankingu Morrowinda pewnie nie przebije, ale jest dużo lepsza od dosyć nijakiego Obliviona 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grafika piękna tylko, że gra jest bardzo szara i z tego właśnie powodu ściągnąłem moda FXAA Post Process Injector. Porównajcie sobie screeny z gry bez i z modem to uzależnicie się od niego. 🙁. Znalazłem także moda Horse texture - My Little Pony FiM i chyba go nie muszę nikomu przedstawiać. A te latające przedmioty są całkiem fajne (jak się je włoży komuś na głowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2011 o 16:55, Gother napisał:

A te latające przedmioty są całkiem fajne (jak się je włoży komuś na głowę).

Chodziło mi o to, że po wejściu do domku przedmioty, które wcześniej były ładnie ustawione, są poprzewracane/leżą na podłodze. Samo ustawianie też jest utrudnione, w Oblivionie fizyka działała trochę lepiej. Niektórym pewnie nie przeszkadza, ale część ludzi lubi dekorować domek różnymi artefaktami czy trofeami i ten bug bywa dosyć upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2011 o 16:56, Renegade napisał:

Mi tam nic nie lata, no chyba, że użyję krzyku Fusrodah, przy stole na którym jest mnóstwo potraw, sztućców itd, wtedy po prostu armageddon jest 🙁

Miałem na myśli, że gdy przytrzyma się klawisz E i poruszy myszką na jakimkolwiek przedmiocie to ten zacznie "latać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiadałem na ten post 🙁

Swoją drogą ja nie miałem problemów z ustawianiem rzeczy...

W dniu 21.11.2011 o 14:19, Prowler napisał:

Chodziło mi o to, że po wejściu do domku przedmioty, które wcześniej były ładnie ustawione, są poprzewracane/leżą na podłodze. Samo ustawianie też jest utrudnione, w Oblivionie fizyka działała trochę lepiej. Niektórym pewnie nie przeszkadza, ale część ludzi lubi dekorować domek różnymi artefaktami czy trofeami i ten bug bywa dosyć upierdliwy.

http://www.youtube.com/watch?v=rt5aUdijAN8 😀

Widać, że się postarali, postać ma realistyczne pole widzenia 😀 Co prawda NPC powinni umieć sobie zdejmować te rzeczy z głowy 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...