Skocz do zawartości

Skrypty i mody kompatybilne lub nie z XTC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu zacząłem instalować skrypty żeby sobie życie ułatwić.

Mam pytanie czy jest skrypt działający jak FreeJump tylko z opóźnieniem skoku jak w podstawce (Brak opóźnienia cheatem za ostro mi podchodzi , można to nadużywać w walce ). Natomiast to, że nie są potrzebne ogniwa jak najbardziej mi pasuje . Kiedyś mi odpowiadała ta cała logistyka i szwędający się TS z ogniwami za flotą ale z czasem zaczyna to męczyć i szkoda mi czasu na to. A to że FreeJump oferuje skok do punktu - XTC też będzie oferowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Znowu zacząłem instalować skrypty żeby sobie życie ułatwić.

Mam pytanie czy jest skrypt działający jak FreeJump tylko z opóźnieniem skoku jak w podstawce (Brak opóźnienia cheatem za ostro mi podchodzi , można to nadużywać w walce ). Natomiast to, że nie są potrzebne ogniwa jak najbardziej mi pasuje . Kiedyś mi odpowiadała ta cała logistyka i szwędający się TS z ogniwami za flotą ale z czasem zaczyna to męczyć i szkoda mi czasu na to. A to że FreeJump oferuje skok do punktu - XTC też będzie oferowało .

po części odpowiadałby Twojemu opisowi skrypt Gatelessjump ale on też wymaga ogniw do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogę zrobić to z tego co widziałem żeby po skoku te ogniwa Ci zwrócić. No ale tak czy siak będziesz musiał mieć te ogniwa wymagane do skoku. Bo skrypt typu free jump, mają zrobiony własny "tryb skoku", bez tego odliczania itd..a z odliczaniem skrypty oparte są na skoku wbudowanym w grę. A ten tak czy siak wymaga ogniw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...