Skocz do zawartości

Co to za broń??


Woleyko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

A więc ściągnąłem CMOD 4.3 iii ... nic dalej tak samo pisze że mod został zainstalowany ale nic się nie dzieje dlaczego???

A co ma się niby dziać? Fajerwerki i tamtamy? Mod zmienia przede wszystkim parametry osłon i broni, zaatakuj wrogi statek, który najczęściej wcześniej atakowałeś, to się przekonasz jak działa mod.

Zmiany efektów wizualnych i dźwiękowych też powinieneś zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zainstalowałeś?

Ja też ma 3.0 (zresztą chyba wszyscy), CMOD 4.3+Rebalancing mod i jest OK.

Zmiany odczujesz po kilku walkach, będziesz miał porównanie do walk bez CMOD-a.

Możesz też na szybko sprawdzić, zapisz grę przed atakiem na wrogi statek, po zniszczeniu go wyłącz grę, usuń pliki CMOD-a i wczytaj save sprzed ataku, zobaczysz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie w końcu chodzi o to czy CMOD działa u ciebie, czy nie, czy też o to że nie masz takiego efektu jak na filmie?

Bo jeśli to drugie, to uważam na że po dwóch trzech sekundach filmu trudno konkretnie powiedzieć jaka to broń daje taki efekt. Może to było nagranie bez CMOD-a, a zadziałała jakaś np. unikatowa broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale właśnie zainstalowałem włączyłem i nic żadnych zmian ... Próbnie zamontowałem sobie w kolosie Pulsacyjny Generator Jonowy i nic tak jak kiedyś właśnie to mnie dziwi a wersje gry mam 3.0

Żadnych zmian, tzn. parametry i efekty wszystkich rodzajów broni są dokładnie takie same jak przed instalacją moda ? Jeśli tak to coś pomieszałeś w jej trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki błąd był z mojej strony w instalacji ale gdy zainstalowałem miód!!! Full wypas naprawde ale pojawił się następny kłopot otóż gdy zaznacze w pakietach modyfikacji mogę zaznaczyć tylko jedno albo BSG ships albo CMOD i teraz pytanie czy można odpalić dwa naraz ?

Musisz zainstalować któryś z nich (lub oba) jako fake patch. Przepis jak to zrobić znajdziesz w FAQ w punktach podanych przez Yacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chciałbym się pochwalić ale ten mod bsg jest do dupy ... Okropne są tekstury od wersji 0.2 do 1.8 nic sie nie zmieniało ale i tak to pikuś gdyż ... lewa wieżyczka battlestara valkyrii strzela w prawą stronę a pocisk przelatuje przez sam środek statku ... 🙁 i teraz znowu pytanko ... 😉 Czy istnieje polski poradnik do edytowania statków w X3 i jakim program można to zrobić? Chodzi np. o dodanie działka do wieżyczki i zmiany dzięki której w nowej wieżyczce możemy wstawić jakąś broń która wcześniej nie była kompatybilna.A tutaj macie dowody zpierdzielonej pracy ...

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy zdarzają się i w czystej grze, więc przenikalności kadłuba dla wieżyczek nie zmienisz.

Ów wieże mają ustawione perymetry w których mogą prowadzić ostrzał, ale raczej jest to trudne by nakazać im omijać pewien fragment perymetru ze względu na kadłub. Dobrze, że nie powoduje to zniszczeń bo co by to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się tym nie bawiłem, ale niedawno ktoś poruszał podobny temat http://xudb.pl/topic/1506-re-przer-bka-statku/#entry23044

W 'Skrypty i Mody' dla Reunion znajdziesz przypięty poradnik dotyczący tworzenia nowych statków, nie wiem ile się zmieniło w tej kwestii w TC, ale może niektóre wskazówki się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...