Skocz do zawartości

Muzyka w sektorze Aldrin


Vidaar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy/a z Was to miał/a. Przebywanie przez dłuższy czas w sektorze Aldrin może doprowadzać do szału, nie tylko ze względu na niskie FPSy. Kawałek który Egosoft wybrał dla Aldrina może nie wydaje się jakiś szczególnie okropny (wg. mnie pasuje do sektora na wejście, bo ma taki dramatyczny nastrój) ale do jasnej cholery, to ma tylko 50 sekund! Będąc w sektorze przez 5 minut muzyczka zapętli się około pięć razy, a jak każdy z Was wie, za pięć minut nie doleci się nigdzie w tym sektorze!

Temat poświęcam więc Waszym propozycjom jakim utworem zastąpić "fabryczną" muzykę w Aldrin.

Osobiście typuję, a nawet już podmieniłem ją na kawałek zespołu Black Sabbath pt. "E5150" z albumu Mob Rules.

Muzyka z Aldrin to plik 08506.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fabuł nie można robić zdalnie (No, oprócz HUB)

Ale to zajmuje tylko chwilę, nie spędzasz tam aż tak dużo czasu.

Propozycje oczywiście wszyscy mogą składać, ja podałem swoją (głośniki off) 🙁

Cytat

Swoją propozycję już dałem. Nie przeczytał pan dokładnie pierwszego posta.

Cytat

No i sam podałeś rozwiązanie, podmiana pliku z muzyką.

Czytam, to ty nie czytasz uważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego i po co robicie znowu taki problem. Marcin pytał o jakieś fajne kawałki pasujące do tego sektora, a od razu pojawia się niepotrzebna dyskusja.

To tak jakby ktoś zapytał jaki olej kupić do danego silnika, a ktoś inny odpowiedział mu 'po co ci samochód? chodź pieszo, ja tak robię'.

Co do tematu, każdy pewnie poleci coś pod siebie. Ja zwykle zamieniam te mniej udane kawałki na jakieś ambientowe albo coś ze spokojniejszych Shpongle, ATB, itditp.

Przykładowo http://www.youtube.com/watch?v=Hmh1LZ6Ql7Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wiem z czego i po co robicie znowu taki problem. Marcin pytał o jakieś fajne kawałki pasujące do tego sektora, a od razu pojawia się niepotrzebna dyskusja.

To tak jakby ktoś zapytał jaki olej kupić do danego silnika, a ktoś inny odpowiedział mu 'po co ci samochód? chodź pieszo, ja tak robię'.

Co do tematu, każdy pewnie poleci coś pod siebie. Ja zwykle zamieniam te mniej udane kawałki na jakieś ambientowe albo coś ze spokojniejszych Shpongle, ATB, itditp.

Przykładowo http://www.youtube.com/watch?v=Hmh1LZ6Ql7Y

Dziękuję! Wreszcie ktoś zrozumiał o co mi chodzi. 🙁 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziękuję! Wreszcie ktoś zrozumiał o co mi chodzi. 🙁 😉

Ależ ja Cię zrozumiałem. Tylko uważam, że robisz z igły widły. A biorąc porównanie Prowlera: mówisz "Skończył mi się olej w silniku, muszę kupić nowy silnik".

Ja również 😉

EDIT:

Może to:

http://www.egosoft.com/download/superbo ... dtrack.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...