Skocz do zawartości

Zniszczenie Niszczyciela Khaak


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Jakim cudem twoje rakiety zestrzeliły ciebie. No chyba że stałeś blisko tego xena i te rakiety omyłkowo cię zniszczyły.

Jak pech to pech.

Nie rakiety tylko zasięg eksplozji. W momencie gdy wystrzelimy rakietę musimy się upewnić czy oby wroga jednostka nie strzela do nas. Bo gdy omyłkowo trafi rakietę, a nawet kilka zasięg eksplozji uszkodzi nasz statek, a nawet zniszczy w zależności od rodzaju i zasięgu w którym znajduje się dana rakieta.

Jest nawet taki skrypt który uzbraja nasze rakiety dopiero w tedy gdy będą znajdowały sie w odpowiedniej odległości od naszego statku. Co właśnie zapobiegnie zestrzeleniu naszej rakiety przez wroga jednostkę, a tym samym rakieta nie eksploduje i nie uszkodzi lub nie zniszczy naszego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był zasięg eksplozji, to bym się nie obraził. 😆

Moje rakiety trafiły w mój statek. Nie mam screen'a, ale przedstawię tę sytuację na schematycznym rysunku (kliknijcie w spoiler, nie będę zaśmiecał forum) 😀

Spoiler

Szczegółowy opis rysunku:

FAZA I - Minotaur jest ustawiony kilkanaście kilometrów za Xenońskim K. Argoński M2 znajduje się w odległości 3-3,5km od wrogiego okrętu. Stan osłon to 80%, kadłub nienaruszony. M7M rozpoczyna ostrzał rakietowy. Rakiety zbliżają się do celu.

FAZA II - Rakiety, którym udało się dolecieć do celu (czyli zdecydowanej większości) niszczą go, lecz kilkadziesiąt z nich nie musiało dosięgać celu. Tak więc pozostałe pociski zmieniają namiar na pozostałe wrogie okręty. Układają się w charakterystyczny dywan, który jest trochę dłuższy od Tytana. M2 leży na ich torze lotu. Na rysunku statki zostały przesunięte, gdyż musiałem pokazać pozostałe wrogie rakiety.

FAZA III - większość rakiet trafia mój niszczyciel. Kilka/kilkanaście pozostałych rakiet, których tor lotu nie przecinał się - ŹLE NAPISAŁEM, EDIT PONIŻEJ z torem M2, przelatuje obok niego i dalej leci w stronę wrogich statków.

Wszystkie rakiety przecinały wektor przemieszczenia mojego Tytana, lecz nie wszystkie w tym samym punkcie (czyt. w punkcie akutalnego położenia Tytana), stąd część rakiet poleciała dalej. 😀

Troszkę zamotałem, ale myślę, że wiadomo, o co mi chodzi 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas jednej z moich walk z tym wlasnie statkiem wczoraj to było polciałem do miejsca gdzie ów kszak siedział Tytanem w obstawie paru M3[między innymi Nowa i troche zdobyczny Xenonkisch M3]

i Jokohamą gdy mój tytan mial 20% Hulla to postanowiłem wyokonać atak Kamikadze zacząłem lecieć prosto na Niszczyciel i w pare sekund przed uderzeniem tp na Jokohame Tytan stracony ale Kszak też 😆

teraz jak o tym myśle to... nie warto było poswięcać tytana 😀((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja podczas jednej z moich walk z tym wlasnie statkiem wczoraj to było polciałem do miejsca gdzie ów kszak siedział Tytanem w obstawie paru M3[między innymi Nowa i troche zdobyczny Xenonkisch M3]

i Jokohamą gdy mój tytan mial 20% Hulla to postanowiłem wyokonać atak Kamikadze zacząłem lecieć prosto na Niszczyciel i w pare sekund przed uderzeniem tp na Jokohame Tytan stracony ale Kszak też 😆

teraz jak o tym myśle to... nie warto było poswięcać tytana 😀((

Weź się wreszcie zapoznaj z zasadami polskiej pisowni. Ręce już opadają zrazem z gaciami. Ileż razy można Ci zwracać uwagę.... Następny taki post poleci do kosza bez ostrzeżenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...