Skocz do zawartości

Dodatki dla statków


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad jedną rzeczą, doszedłem do takiego momentu w grze gdzie nie bardzo co wiem co zrobić z kasą - chyba czas zacząć od nowa grę, ale zastanawiam się czy może dodać skryptem takie "dodatki do statków" np. na wzmocnienie osłon (pierwszy projekt, później może silników laserów itd...) oczywiście za ceny ODPOWIEDNIE 😆

Pamiętam że chyba było coś takiego w modzie do freelancera też za całkiem wysokie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny, ale trochę spóźniony.

W Bonus Packu masz Dopalacz (Turbo buster) Cycrowa pozwalający zwiększyć prędkość powyżej maksymalnej. Zakup Dopalacza to spory wydatek (ponad 17 mln, dla większych statków).

Jest też skrypt pozwalający na przenoszenie energii pomiędzy osłonami, bronią i silnikiem.

W grze jest kilka towarów (Osłony Ładowni itp), które są towarami tyko z nazwy, nic nie zmieniającymi po ich zakupie. Może by tak użyć ich skryptem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Jest też skrypt pozwalający na przenoszenie energii pomiędzy osłonami, bronią i silnikiem.

Jest taki skrypt? Możesz podać nazwę?

W końcu będę mógł powiedzieć w kryzysowej sytuacji "cała energia do osłon".

A samemu poszukać nie możesz?

No dobra, masz:

[SCR] Hotkey: Transfer Energy (To Shields, Weapons, Engines) v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek wiem że do silników jest taki skrypt. Ale np. do osłon nie ma takiego "dopalacza".

co do przekierowania mocy to proszę:

Temat z naszego forum o problemach tego skryptu (część z nich np. za krótkie działanie naprawiłem swoją przeróbką):

http://xudb.pl/topic/980-transfer-power-to-shields-weapons-engines/#entry14564

A skrypt przekierowania mocy na inne elementy też nie działa super poprawnie, zdarzały mi się sytuacje gdy np. z jakiegoś powodu na jednym ze statków nie działał podczas na innych owszem. Abo powodował błędy w grze raz na statku dorobiłem się prędkości 3000 m/s podczas gdy bazowa prędkość to tylko 120 m/s 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...