Skocz do zawartości

X Superbox


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzien 8 pazdziernik roku panskiego 2010 Egosoft zaplanowal premiera oslawionego superboxa, od ktorego dlugo juz wrze na forum 😀 Mysle, ze prawdziwych fanow tej serii nie trzeba przekonywac do zakupu boxa. Cena wynosi 40 Euro bez grosza czyli 39,99 ~ 157 PLN + wysylka. Co tu duzo mowic, jest to niespodzianka na ktora czekalo wielu.

Na stronie Egosoftu mozna robic juz preorder, jesli komus odpowiada forma przedwczesnego zamawiania 😀

Oto zawartosc pudeleczka

Cytat

All games are compatible with Windows XP(SP2+), Windows Vista(SP1+) and Windows 7(32&64bit) and are free of DRM

- X: Beyond the Frontier

-- updated to version 2.2

-- improved screen resolutions

-- Voice+Text: English, German

- X-Tension

-- updated to version 2.2

-- improved screen resolutions

-- Voice+Text: English, German

- X2: The Threat

-- updated to version 1.5 with UPLINK Online-Ranking

-- Voice+Text: English, German

-- Text only: French, Italian

- X3: Reunion

-- updated to version 2.5 with UPLINK Online-Ranking

-- includes "Bala Gi's Research Missions"

-- Voice+Text: English, German, French

-- Text only: Italian

- X3: Terran Conflict

-- updated to version 3.0 with UPLINK Online-Ranking

-- includes "Balance of Power" missions

-- includes "A New Home" missions

-- includes "Aldrin" missions

-- includes "Dead is Dead" mode (requires Steam online connection)

-- includes Steam-Achievements (requires Steam online connection)

-- Voice+Text: English, German, French

-- Text only: Italian

- Exclusive X-Encyclopedia

This ultimate compendium of knowledge, assembled by the author of the novel "Farnham's Legend", Helge Kautz, contains everything you need to know about the X-Universe. Historical events, technologies, alien races, important characters and much more.

- Bonus DVD

A collection of extras put together by the Egosoft fan community, taken from previous collector's editions and some never-before-seen material.

-- including many Scripts and Mods for X2: The Threat, X3: Reunion and X3: Terran Conflict

-- PluginManager tool to help with easy installation of Scripts and Mods

-- MP3 Soundtrack

-- Guides, walkthroughs and tutorials for beginners and advanced players

-- Lots of fan-created content like artworks, stories, screenshots, music and videos

-- concept art

-- various tools for modding the games

-- and much more....

Bardzo sie ciesze z tego powodu, bo bede mial wszytsko skompletowane w jednym miejscu, wraz z najnowszymi wersjami i papierowymi manualami. Juz nie wspominam tu o licznych bonusach w postaci grafik,skryptow, koncept artow etc. Calosc bedzie spajac 300 stonicowa encyklopedia swiata X. Wlasnie taka rzecz jak encyklopedia to marzenie.

Niespatchowane wersje gry, z gazet, jakies luzne plyty (np. moje xbtf) i mocno zuzyte X2 bede mogl schowac niewiem ... do kartonu z gratami. Milym zaskoczeniem jest rowniez cena, poniewaz spodziewalem sie ceny powyzej 200 zl. Mysle ze warto, za te cene miec wszytsko i jeszcze wiecej, wielu innych wydawcow oferuje zaledwie podstawowe wersje swych gier w tej wlasnie cenie, bijac dodatkowa kase na DLC czyli czym cos juz powinno byc w grze.

A kto z Was bedzie zamawial Superbox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszytsko to cos wiecej niz tylko X3, rzecz ma tylko znaczenie dla ludzi ktorzy sa z tytylem od samego poczatku i znaja wszystkie gry bardzo dobrze. Wartosc przede wszytskim kolekcjonerska, reszta zadowoli sie gra z gazetki i tyle. Dla niektorych odpalenie w dzisiejszych czasach X2, nie wspominajac o Xbtf przekracza ludzkie pojecie. Wersji PL nie bedzie, aczkolwiek jesli chodzi o same gry to problemem nie jest wgranie lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chętnie odpalił X btf, gdybym tylko je miał 😀 . Ogołnie też lubię kolekcjonerki (gier z gazetek ne lubię), i kupuję wersje pudełkowe. Kolekjonerskie wersje, pltynowe kolekcje itp. kupuje tylko wtedy, jeśli są wodpowiedniej cenie. Oczywiście, dodatków nigdy za dużo, ale dla mnie najważniejsza jest gra i pudełko 😀 . Takie dodatki, jak screeny, czy artworki są dla mnie bezużyteczne, aczkolwiek udzieliłbym im azylu, gdyby tylko były w odpowiedniej cenie 😀 . Nie lubię też kupować 2 razy tego samego (nie mówie tu o całym X-boxie, ale są w nim rzeczy, które już mam).

EDIT: Najbardziej odrzuca mnie konieczność kupowania za granicą, czego nie znoszę. Ale może pojawi się na allegro. W końcu kilka razy widziałem tam Sword of The Stars z 2 dodatkami (ultimate collection) i Galactic Civilizations 2 ze wszystkimi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec mowie... Nie mam takiego problemu, ze cos mam podwojnie. Wiele gier tak posiadam np. seria Half Life - wersja box, potem seria 'generacja' oraz orange box 😀 W sumie jedna gra potrojnie, chowam do pudla i sobie lezy.

Moj stan X wyglada tak: Xbtf - brak pudelka i instrukcji tzw luzak w kopercie, plyta porysowana. To samo z X2 tylko ze mam instrukcje. X3R - podwojna wersja z gazetki. Nie wspomne ze kazda z tych gier wymaga kazdorazowego patchowania.

Zwyczajnie chcialbym miec wszystko w jednym pudelku w jednym miejscu. Cena nie jest wysoka, jest bardzo dobra, pozatym Xbtf i Xtension sa w stanie 'out of print' i jedynie mozna to kupic za cene niemal calego superboxa na serwisie aukcyjnym.

Odnosnie artworkow sa bezcennym dodatkiem do swiata X. Mam nadzieje ze pojawi sie wiele szkicow i rysunkow statkow i ras!!! W tym takze z wczesnych faz gry. Np, swego czasu Egosoft opublikowal rysowane portrety ras, byly genialne zuplenie co innego niz te komiksy w grze.

Co do zakupow za granica. Obecnie to juz nie problem. Do obslugi Paypala w Polsce nie potrzeba juz karty kredytowej, kazdy innych rachunek wystarczy i mozna sie cieszyc zakupami gdziekolwiek na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...