Skocz do zawartości

Uzbrojenie - zmiana zasięgu broni. Możliwe?


tomol665
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś wie jak zmienić zasięg broni albo czy jest na to jakiś tutorial? Sprawdzałem w X3 Edytor 2 i znalazłem plik TBullets.txt i go otworzyłem jest zasięg, ale jak próbuje go zmienić wyświetla mi się informacja Property is read - only więc nie wiem czy można inaczej coś pozmieniać. Bo używam moda BSG Cylon War. Mam też BSG Rise of the Cylons w nim zasięg jest dobry , ale ta broń w nim to jak w BSG z 1978 roku. Bardzo proszę o pomoc.

tomol665 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok. Zaczynamy od ściągnięcia i zainstalowania programu x3 edytor 2. Następnie na górze klikamy na plugins i cat manager. Trzeba wyszukać plik .cat zainstalowanego moda w którym chce się edytować zasięg na większy. Otworzy nam się okno w którym są zawarte foldery sound, objects itp. Wchodzimy w folder types i otwieramu plik TBullets.pck za pomocą "T file editor" wyszukujemy broń którą chcemy przerobić. Po wybraniu uzbrojenia wchodzimy w zakładkę Bullet data. Niestety samego range (zasięgu) nie da się zmienić, ale zmienia się life time. Im więcej tym dalej broń będzie strzelać. Możecie też zmienić parametry takie jak używana amunicja, uszkodzenia. Jeśli się nie mylę to też efekt wybuchu.

Według mnie trochę to jest dziwne grając w X3 TC, że jak walczymy ze statkiem np: Basestarem jak ja (mod BSG cylon war) to on i tak nie strzela z odległości mniejszej niż jak u mnie 25km tylko podlatuje.

A da się zrobić żeby statek nawalał ciągle rakiet bo wiecie chcę żeby było ja w bsg?

Myślę że komuś to się przyda. 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...