Skocz do zawartości

JUMPGATE ((O))


Boro-Man
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie. 😆

Dla przykładu. Dolatuję do bramy w sektorze Family Pride, która kieruje mnie do drugiego sektora Splitów. Z nudów ładuję w nią PPC tak mocno, że osłony schodzą do 30%. Nagle słyszę głos w komunikatorze (niedokładny cytat) "Chwała rodzinie Splitów. Przestań prowadzić ogień lub będziemy zmuszeni odpowiedzieć. Nie będziemy zezwalać na takie działania".

Chodzi o to(chyba, tak mi się wydaje), że zdarza się w grze, iż brama traktowana jest jako stacja danej rasy, stąd ten komunikat.

Pozdrawiam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest traktowana jako konstrukcja danej rasy. Na dowód tego można by potwierdzić istnienie sktpu, który uniemożliwia spadek repki za przypadkowe strzelenie do bram, lub zarysowanie kadłuba statku 😀 W przypadku, gdy zależy nam na zniszczeniu bramy i przykładowo jest to brama granicząca z nieznanym sektorem to najlepiej udać się do nieznanego sektora i z tego systemu zniszczyć bramę. Gdy brama zostanie zniszczona ta druga brama również zostaje zniszczona 😀 Wiem bo wielokrotnie tak robiłem.

Cytat
Cytat
Cytat

Potem brama odpowiadała ogniem 😀

W Freelancerze bramy strzelały 😀

A tak do tematu to może przelatywałeś przez jakaś bramę Yaki czy cuś bo niektóre z nich mają wieże laserowe centralnie w samej bramie. Ale żadne głosy się z nich nie wydają ;]

A ja myślałem że tylko Boro-Man coś wciąga 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

W Freelancerze bramy strzelały 😀

A tak do tematu to może przelatywałeś przez jakaś bramę Yaki czy cuś bo niektóre z nich mają wieże laserowe centralnie w samej bramie. Ale żadne głosy się z nich nie wydają ;]

A ja myślałem że tylko Boro-Man coś wciąga 😆

hę? Jeśli chodzi o te wieże to był chyba jakiś skrypt dodawał wieże hikari które Yaki stawiali w lustrach przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...