Skocz do zawartości

Filmik z X3 TC


Szynszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz coś z zupełnie innej beczki 😀 Planuje nagrać filmik z gry (naoglądałem się youtube i teraz mam chcicę... na filmik). Jednak żeby zrobić dobry filmik trza się pozbyć menu i innych pierdół interfejsu, jak to zrobić??

No i chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych twórców. Mam CyberLink power video oraz Frapsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😀

Wiesz Yacku, nieciekawym pomysłem jest nagrywanie filmiku w stylu "Paczcie jak se latam mojim nowym myślifcem przehwytujoncym". Widziałem na YT kilka ciekawie zrealizowanych nagrań z pól bitewnych, gdzie walki toczyły się pomiędzy całymi flotami składającymi się z niszczycieli, lotniskowców, fregat rakietowych itp. Do tego jeszcze autorzy podkładali ciekawą muzykę, pasującą do takich sytuacji. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech robi, może coś ciekawego wyjdzie...Tylko w większości wypadków jest to słomiany zapał ^^ Dobra jeśli chodzi o wykonanie to do zgrywania filmików z TC frapsem to raczej trzeba mieć dobrego kompa. To samo tyczy się potem obróbki: tu polecam sony vegas studio od wersji 6 w górę. Muzyka: epicka? 😀 ? to może przesłuchaj sobie coś ze studia x-ray dog - Tworzą muzykę do trailerów filmów i gier. A i jeszcze Globus - Preliator 😀 Tak od siebie to powodzenia w nagrywaniu CIEKAWYCH ujęć 😀 Juz sobie wyobrażam ile trzeba się nalatać, naustawiać floty by coś ciekawego wyszło 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ze swojej strony Pinnacle Studio. Nie jest to niestety darmowy program, ale jest jego darmowa wersja, nieznacznie (a może i znacznie - nie porównywałem) okrojona.

Szkoda, że nie ma czegoś takiego w "Iksie" jak w grach Valve - Source Recorder. Niedużo toto zżerało procka i RAMu. Potem tylko trzeba było przekonwertować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowy komp i nowe plany, temat wraca na tapetę. Teraz fraps nie powinien sprawiać problemu. Jest za to inny dość duży mankament, w czym montować filmik by dało się utrzymać rozdzielczość HD (720p)?? A co do pomysłu chce przenieść opowiadanie które jest w naszej sekcji pod tytułem "Historia Gwiezdnej Floty"na zapis video. Powiedzmy że planuje nakręcić powstanie star trekowej Gwiezdnej floty w uniwersum X...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...