Skocz do zawartości

Profil Anonimowy Argon


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grę z tego profilu za każdm razem, jak ginę grę wywala mi do pulpitu.. Stwierdziłem, że to musi być błąd instalacji, ale po reinstalce dalej to samo 😀 . Więc odpaliłem z innego profilu i wszystko gra. Jeśli ktoś może to prosiłbym, aby sprawdził, czy u niego też tak jest (wtedy będę miał pewność, że to nie wina mojej instalki lub mego "okaleczonego" windowsa). Żeby odblokować ten profil trzeba ukończyć fabułe. Jeśli ktoś będzie skory do pomocy to mogę przesłać save'y zrobine kilka minut przed końcem (ta, trzymam je ). Tak apropo to dziwne, bo wywaliłem save'y z moich dokumentów i zrobiłem totalną reinstalke wszystkiego, co z x powiązane, a film pt. "zwycięstwo" (końcowy) i 3 dodatkowe profile mam nadal odblokowane. Pewno cwaniaczek gdzieś jeszcze trzyma swoje pliki <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Zobacz do FAQ#28, jest tam opisane jak odblokowuje się profile startowe.

To samo napisałem tutaj:

Cytat

Żeby odblokować ten profil trzeba ukończyć fabułe. Jeśli ktoś będzie skory do pomocy to mogę przesłać save'y zrobine kilka minut przed końcem

Nie to samo. Bo zakończenie fabuły to jeden ze sposobów odblokowania. Drugi podany w FAQ to edycja rejestru, która pozwala na odblokowanie wszystkich profili startowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie to samo. Bo zakończenie fabuły to jeden ze sposobów odblokowania. Drugi podany w FAQ to edycja rejestru, która pozwala na odblokowanie wszystkich profili startowych.

Fakt, o tym zapomniałem.

Cytat

W sumie to dobra rzecz, masz większą motywację do tego by starać się grać bez umierania

Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, bo uruchomienie gry (od czasu naciśnięcia start, do załadowania menu) trwa z 5-10 s. Bardziej martwią mnie możliwe kłopoty w pszyszłości.

EDIT: Zrobiłem parę testów i okazało się, że to samo dzieje się na profilach: obiecujący odkrywca, nudny boron i dziki split. Profil z fabułą, bankrut zabójca i skromny kupiec są ok. Jak było kiedyś nie wiem, bo zawsze startowałem, jako skromny kupiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero komunikatów, poprostu widzę bum i nagle pulpit. Dodatkowo na każdym z profili po ok. 30 min gry mam błącz X3.exe. Chyba jednak wina mojego Windowsa. Jakiś czas temu zrobił mi się crach, że połowa programów i gier (w tym X3) przestała działać. Pomogła opcja Napraw odpalana z płytki, ale widać nie naprawiło wszystkiego. Na szczęście mało programów i gier obecnie używam, więc 3-4 godzinki i będzie po bólu. Coś mam pecha do tego Windowsa. Pielęgnuje go, dbam, aktualizuje a ten d**** tak mi odpłaca ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...