Skocz do zawartości

Jaka ilosc fabryk w misji Boronski HUB ? X3TC


seboo210
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko do bardzeiej zaawansowanych graczy. Jaka ilosc fabryk czipow komputerowych jest potrzeban zeby w miare w sensownym czasie zakonczyc ostatnie zlecenie do HUBa. Mam 2 kompleksy po 10 fabryk czipsow i produkcja idzie pelna para ale na jeden cykl produkcyjny z jednego kompleksu ma hmm.. 40 sztuk.

Do zebrania jest 75000 czipow a w calym wszechswiecie jest tego ustrojstwa jak na lekarstwo i gracz jest skazany na produkcje tego.

Moze cos zle robie ale jesli to ma trwac tak dlugo to miesiac na sacie mi sie nie usmiecha zeby zakonczyc ta fabule. A budowanie kompleksow po 100 fabryk chyba nie jest konieczne mam nadzieje.

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam seboo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robiłem to tak w ten sposób. Robiłem fabułę Terran pierwszą ze względu na to że:

- Nie jest trudna

- Można zdobyć sporą ilość statków, w tym TS.

- Otrzymujemy dobry statek : M5 Odkrywca, M3 Kord i M6 Vidar

Po ukończeniu fabuły możemy przemierzać świat statkiem M5 Odkrywca 454 m/s ( otrzymujemy go za ukończenie misji 4 ). Dzięki temu statkowi odkrywam wielką ilość sektorów w bardzo szybkim czasie, dzięki czemu mogę rozpocząć fabułę Treasure Hunter. W między czasie za sprzedane statki z fabuły terran możemy kupić kilka TS, lub wykorzystać te które udało się nam przejąć w misji 5 fabuły terran. Ts wysyłamy do sektorów które produkują chipy. Proces jest długi, ale wybudowanie kilkanaście fabryk i wyprodukowanie w nich chipów również zabiera sporo czasu jak i funduszy. Tak więc Im wcześniej nasze TS zaczną kupować chipy tym lepiej. Po wykonaniu fabuły terran zabieram się z a fabułę Treasure hunter w której zdobywam statek M3 Eksperymentalny statek jak i.... Za pomocą dwóch TP które otrzymamy w fabule terran przejmuje statek TL z którego przyjdzie nam najpierw ocalić załogę, a potem go przejmujemy. W międzyczasie wykonuje tez fabułę Final furry.

Gdy nasze TS mają w pełni załadowane ładownie wysyłamy je do naszego zdobycznego TL i przetransportowujemy chipy do ładowni naszego TL.

Po ukończeniu fabuły Treasure hunter zabieram się za fabułę Gonerką Budowa świątyni, a dopiero potem za Hub. Czasu jest sporo na zdobycie Chipów i nividium. Nividium najlepiej zdobyć z asteroid, ale nie wydobywając z ich, tylko niszcząc, lub ... w fabule Final Furry mamy kilka misji eskorty konwoju, jak pozwolimy krzaczkom zniszczyć jeden lub dwa TS które mają na pokładzie Nividium nic złego się nie stanie, wydajemy rozkaz jednemu z naszych TS by pozbierał porzucone nividium 🙁.

Ja przynajmniej tak postępuje, ale strategi jest wiele. Nigdy się nie śpieszę z ukończeniem fabuł, z tego względu że fabuł nie ma za wiele, jest ich trochę, ale większość fabuł możemy ukończyć w półtorej dnia, jedynie Hub zajmuje mi około kilku dni. O ile oczywiście przyłożę się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tyle to normalnie trwa. Plus jest taki, że zapotrzebowanie na czipy jest ogromne, więc ile byś fabryk nie wybudował to po zakończeniu fabuły ustawisz w nich sprzedaż produktów i NPC będą skupować całe zapasy, a Ty zarobisz ładny grosz.

Z tego co pamiętam miałem w sumie ok. 120 fabryk czipów + handlarzy skupujących je ze stacji NPC.

Najważniejsza sprawa przy HUBie- cierpliwość. Graj normalnie, a fabuła niech się powoli toczy w tle, zleci o niebo szybciej niż gdybyś się skupiał tylko na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego sie obawialem 🙁

W sumie mozna postawic ze 100 fabryk i robic swoje.

Ja mam juz troche fabul zrobionych i statkow okolo 120 i zaczolem sie zastanawiac jak dlugo moze zajac ta misja ale z tego co widze to troche zajmie.

Trzeba bedzie sie zabrac za inne fabuly a ta niech sie toczy kiedys sie te czipsy uzbiera 😁

Tylko szkoda ze trzeba tak dlugo czekac zeby sie zabrac za fabule w ktorej mozna zdobyc HQ no ale moze satysfakcja bedzie wieksza 😀

Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...