Skocz do zawartości

Stocznia Kha'ak


michal3588
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Czy istnieje skrypt/mod dodający stocznie kha'aków lub umożliwiający w jakikolwiek sposób zdobywanie ich statków?? Przejąć ich ni jak nie mogę kupić tym bardziej... Moim zdaniem to głupota, gdyż są to jedne z najfajniejszych statków w grze. Przeszukałem to forum i nawet na egosoft.com szperałem i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był taki skrypt o takiej jednej stoczni, która wykonywała skoki i to właśnie w niej można było zakupić wszystkie statki jakie są w grze, ale nie wiem czy Krzaków też. Lecz nie powiem ci nazwy tego skryptu ponieważ nie pamiętam. Ale skrypt LV Cheats za pomocą tego skryptu możesz tworzyć statki jakie tylko chcesz, Krzaków też. Użyj wyobraźni stwórz sobie statek krzaka i obierzesz jakiś cel, za zrealizowanie go stworzysz kolejny statek może większej klasy. Przykładowo stworzysz sobie Królową za pomocą skryptu Production Modules będziesz w jej hangarach mógł produkować myśliwce krzaków ;D fajne co ??? Za pomocą których będziesz na początku grabił TS sprzymierzonych.

Zrobić profil startowy krzaka to żaden problem, ale stworzyć stocznię w której można by było produkować statki Hmmmm. Może na weekend pogrzebię i coś takiego i sprawdzę czy dało by rade coś takiego zrobić 🙁 Mała kampania Krzaków 😁 Tego jeszcze nie było 😀 Co o tym myślicie? może jakbyśmy zabrali jakiś zespół to razem moglibyśmy coś zrobić, było by fajnie, a jak pożytecznie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A Czeat-owi mówimy stanowcze NIE 🙁

Tak ??? Ale już nie pograsz sobie jako Krzak. To znaczy że twój statek, a raczej ty jako przedstawiciel rasy Krzaków nie możesz robić zadymy. A mi właśnie o to chodziło.

Fajnie by było polatać jako Krzak, niszczyć wszelkie rasy siać strach i pożogę, być zwiastunem apokalipsy.

Na weekend, o ile nie będę pracował to postaram się coś tam wymyślić odnośnie sprawy Krzaków.

Pomysł już jako taki mam, a mianowicie mogę stworzyć profil Krzaka, oczywiście wszelkie inne kampanie nie będą dostępne.

Gracz dostanie statek Królową w obstawie trzech Guardian, a za pomocą skryptu Production Modules będzie mógł produkować myśliwce w hangarach statku królowej. No niestety zważywszy na to że Krzaki nie mają fabryk gracz będzie musiał że tak powiem pasożytować na TS wszelkich ras. Czyli ze zdobycznych statków będzie pozyskiwał surowce jak i wszelkiego rodzaju tarcze i uzbrojenia. Pozyskane tarcze, uzbrojenie i wszelkiego rodzaju udoskonalenia do statków też będą mogły by być opracowywane w statku królowej a następnie produkowane. HMMMM za pomocą skrypu Pasanger to Marine gracz będzie "przejmował" kontrolę nad Pilotami, których potem może wykorzystać do przejmowania fabryk, kopali, stoczni a to dzięki skryptowi Capture Station.

Oczywiście twój Krzak byłby wrogo nastawiony nawet do innych krzaków, ponieważ w mrowisku jest miejsce TYLKO dla jednej królowej.

Ciekaw jestem co wy o tym myślicie ? Mógłbym tez pogrzebać w plikach i stworzyć dla Krzaków stocznię, ale to już troszku wyższa szkoła jazdy nigdy tego jeszcze nie robiłem.

Dlatego pytam się was czy warto zabierać się do tego, bo jak nie ma to sensu to odpuszczę to sobie.

A przyznam się że nie raz już chciałem pograć jako Krzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już profil Kha'ak dostępny w Vanilla Malt Gamestarts, informacja o dodatkowych profilach startowych jest w FAQ#82

Do tego, co Twoja uwaga

Cytat

Ale już nie pograsz sobie jako Krzak. To znaczy że twój statek, a raczej ty jako przedstawiciel rasy Krzaków nie możesz robić zadymy. A mi właśnie o to chodziło.

ma do pytania zadanego w pierwszym poście? Michal3588 pytał tylko o statki Kha'ak, a nie możliwość gry jako Kha'ak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Już zaczynam zbierać kase na własną krzaczastą flotę🙁

EDIT: Nie mogę znaleźć tej stoczni mapą scorpa;[.

W ogóle mi scorp kiepsko działa... Zainstalowałem go, nie działał (nie pobierał danych z gry) więc przekopiowałem ręcznie pliki do katalogów(chociaż instalator chyba już to zrobił bo musiałem podmieniać) ale dalej nie działa tak jak należy;[. W grze uruchamiam wyszukiwanie obiektów, minimalizuję, odpalam mapę, wybieram plik log. Mimo to nadal nie mogę wyszukiwać żadnych obiektów z modów. Robię coś nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Do tego, co Twoja uwaga ma do pytania zadanego w pierwszym poście?

Jak byś dokładnie przeczytał, to wywnioskowałbyś z tego że fajnie było by zagrać jako Krzak. W poprzednim poście pisałem o stoczni Krzaków, że takowej nie ma, ale można było by ją stworzyć.

No to teraz ty przeczytaj uważnie moje posty. Stocznia ze statkami Kha'ak jest, profil Kha'ak jest. Czegoś Ci jeszcze brak? 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A czy mógł by mi ktoś pomóc rozwiązać mój mały problemik z mapą scorpa;]? Piszę o tym tutaj żeby nie zakładać niepotrzebnie 9897 tematów.

To pisz w temacie o mapie Scorpa. Poszukaj na forum, albo zobacz do FAQ#1 tam masz linka.

Trzymaj się tematów postów, nie zadawaj różnych pytań w jednym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego co pisał Lizard-a wydaje mi się to całkiem świetnym pomysłem, można by go bardziej dopracować i była by z tego świetna zabawa 🙁 w niszczyciela światów 😁 ,dużo lepsza niż ten raczej "średni" profil w "vanili" :/ i dodatkowa stocznia, Lizard jeśli Ci się chce z tym bawić to piszę się na beta-testera 😀 proponuje stworzenie osobnego tematu gdzie ludziska mogli by przedstawiać swoje pomysły. Pasożytowanie na statkach przeciwnika to dobry pomysł (brak kopalni/fabryk podniesie poziom trudności) a co jak by do tego porzucone statki były wysyłane do ruchomej "matki/bazy" celem rozebrania na "czynniki pierwsze" i przejęcia 😀 , przydały by się też duże magazyny na przejęty ładunek bo pamiętajmy "guardiana" też trzeba by zbudować ze zdobycznych minerałów i np dostęp do nowszych statków/technologi/broni był zależny od rangi bojowej, katapultowani piloci mogli by być przejmowani i "zamieniani" w krzaczkowych wojowników 😀 do wykorzystania w atakach na statki i fabryki (np celem przejęcia zasobów magazynów) itd itd 😀 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wracając do tego co pisał Lizard-a wydaje mi się to całkiem świetnym pomysłem, można by go bardziej dopracować i była by z tego świetna zabawa 🙁 w niszczyciela światów 😁 ,dużo lepsza niż ten raczej "średni" profil w "vanili"

Gwoli ścisłości, profil Kha'ak Invader, nie jest profilem z Vanilli, tylko z dodatkowej paczki profili startowych Vanilla Malt Gamestarts stworzonej przez gracza Snowship, a nie przez Egosoft. Jeśli masz jakies uwagi co do tego profilu, dzięki Własne profile startowe - tutorial możesz samemu stworzyć taki profil jaki tylko wymyślisz. Podeślesz go do mnie to wystawię na Mamuta, aby inni mogli ocenić.

Cytat

Pasożytowanie na statkach przeciwnika to dobry pomysł (brak kopalni/fabryk podniesie poziom trudności) a co jak by do tego porzucone statki były wysyłane do ruchomej "matki/bazy" celem rozebrania na "czynniki pierwsze" i przejęcia 😀

Takie coś umożliwia skrypt SCS Suite. Każdy Twój statek mający możliwość dokowania innych (TM, M1, TL) może być używany jako mobilna baza dla przejmowanych porzuconych statków. Ja tak gram od bardzo dawna.

W najnowszej wersji 3.37 (jeszcze nie dostępnej publicznie) jest możliwość szabrowania przejętych statków z całego wyposażenia, przez skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...