Skocz do zawartości

Niebywała Historyjka w X3 TC


_RA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Rany, koledze chodziło o to żebyś podał ile minut od początku przeleciałeś na danym obrazku...

No nie byłem pewien o co chodzi. Jak dobrze się przyjrzycie nieco oszukiwałem na pierwszym obrazku widać z jaką prędkością lecę, a jest to 1903m/s. Taką prędkość sobie skryptem podreperowałem i z taka prędkością to nie trwało długo. Ja chciałem zobaczyć jak daleko można dolecieć i czy faktycznie planety są obiektami 3D a i są dobrze to widać przy tej prędkości i SATA 🙁.

Jeśli chodzi o czas lotu bez skryptu to naprawdę może potrwać z ładnych kilka lub kilkanaście godzin. Wcześniej próbowałem zwykłym pogromcą, odległość 300 km od stacji zrobiłem w około 45 min używając SATA 600% a jak można przyjrzeć się to ta odległość od stacji na ostatnim rysunku to ponad 4200 km więc łatwo policzyć ile czasu by zajęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem nowy na forum i mam nadzieję, że zawitam tutaj na dłużej 🙁

Zaczynam w tym temacie, bo raz zrobiłem mały przekręt w postaci podkręcenia prędkości statku i starałem się wlecieć w Księżyc 😁.

Udało mi się to, tylko jakie było moje zdziwienie, gdy w 3/4 odległości zamienił się on w półprzezroczysty obiekt. 😀

Nie muszę chyba tłumaczyć, że nic, oprócz "Danger, entering atmosphere" i wielkiego BUM, się nie stało 😀.

Tego samego spróbowałem z Jowiszem. Niestety, lecąc z zawrotną prędkością 11 km/s przy SETA 1000% nic się nie stało. Planeta nawet się nie powiększyła, a leciałem jakieś 10 minut cały czas z SETĄ i podaną wyżej prędkością.

A co dynamicznie zmieniającego się tła - ustawcie kamerę na Orbitalną Stację Obronną w Heretic's End tak, abyście widzieli planetę i maksymalnie oddalcie kamerę. Będzie widać, jak planeta "zmniejsza się". To samo tyczy się m.in. Ziemi, gdy ustawimy kamerę na Torus.

Pozdrowienia! 😀

PS

Jeśli chodzi o sektor Aldrin - z moim zabójczym komputerem, lot Cerberem do Stoczni trwał jakieś pół godziny (jak się ma 5FPSów to co się dziwić ). A próbował ktoś oblecieć tego kolosa, znaczy się - asteroidę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asteroido/cośtam w sektorze Aldrin przeleciałem dookoła Springblossomem gdyż szukałem do niego uzbrojenia.

Przyznam, że trochę to trwało a i komputer mi trochę siadał w tym sektorze więc ta podróż nie była zbyt przyjemna.

A propo obiektów 3d, to przyznam że gra po raz kolejny mnie zadziwiła. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Kiedy ja się w to bawiłem, doleciałem w którymś z argońskich sektorów do księżyca. Sektor (bramy skokowe i stacje) znajdują się niedaleko planety, księżyc jest stamtąd trochę mniejszy niż w sektorze na załączonym w pierwszym poście obrazku. Oczywiście oszukiwałem, co do prędkości statku 😉 Jakież było moje zdziwienie, kiedy lecąc ponad powierzchnią księżyca i robiąc screeny wyraźnie widocznych z niebios konstrukcji nagle teleportowało mój statek bardzo daleko od księżyca i, co dziwniejsze, od planety 😛 Planeta z księżycem wyglądały z tamtego miejsca na niewielkie obiekty gdzieś daleko w wirtualnej przestrzeni 😁 Akurat po tym skoku znalazłem się "bliżej" gwiazdy. Z nadzieją, że do niej da się dolecieć, zacząłem zmierzać w jej kierunku i tym razem po paru minutach teleportowało mnie za księżyc i planetę względem gwiazdy, ale na podobną odległość, co poprzednio 😁 Zacząłem lecieć w kierunku planety i po 20 minutach lotu teleportowało mnie w okolice księżyca, gdzie podróż rozpocząłem 😁 Zabawa była przy tym przednia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...