Riess Posted July 18, 2010 Share Posted July 18, 2010 CZAT NIE SŁUŻY DO ZADAWANIA PYTAŃ W SPRAWIE GIER!Dlaczego?Ponieważ znajdujące się w nim wiadomości są prędzej czy później kasowane. Chat ma ograniczenie liczby wyświetlanych wpisów. Oznacza to że twoje pytanie jest skazane na zgubę w potoku innych wpisów.Jednak jeśli uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie, w przeciągu dni przestanie być ona dostępna dla użytkowników którzy w przyszłości również mogą jej szukać.Dlatego...Zamiast pytać w shoucie, zrób to zakładając nowy temat na forum.Publikacja #13-7 biura zadowolenia i radości użytkowników XUDB Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.