Skocz do zawartości

Black Prophecy


Cerber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co... szczerze to mocno się rozczarowałem, wiem że to beta dopiero ale spodziewałem się czegoś lepszego 😛 Fakt statki wyglądają ciekawie, ale rozwiązanie typu dokowanie do stacji tylko poprzez tak jakby teleport, aby zrobić misję lub wrócić do bazy (z misjami) tylko autopilot=teleport... jakieś żarty chyba 😀 To już Freelancer, może stary i nie z taką grafiką miał lepsze rozwiązania. Strata czasu raczej, chyba że coś się zmieni jak wyjdzie stabilna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiecie co... szczerze to mocno się rozczarowałem, wiem że to beta dopiero ale spodziewałem się czegoś lepszego 😛 Fakt statki wyglądają ciekawie, ale rozwiązanie typu dokowanie do stacji tylko poprzez tak jakby teleport, aby zrobić misję lub wrócić do bazy (z misjami) tylko autopilot=teleport... jakieś żarty chyba 😀 To już Freelancer, może stary i nie z taką grafiką miał lepsze rozwiązania. Strata czasu raczej, chyba że coś się zmieni jak wyjdzie stabilna wersja.

A co chciałbyś dokowanie jak windy z mass effect 1? Tzn jedziesz i jedziesz... I tak co trochę. A tu byś 2 godziny z codziennego grania spędził na oglądaniu jak Twój statek dokouje po stacjach 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Nie no spodziewałem się raczej rozwiązania coś jak w X'ach, latanie przez bramy, dokowanie, a tu buba. Jedyny plus ze można pogadać z innymi graczami.

a można tłuc innych (nie żebym za tym przepadał)? czy ta gra jest bardziej pokojowo nastawiona?

Tak, chyba nawet sam jednego zestrzeliłem bo był zielony, dlaczego chyba bo tam jest tyle bugów 😀 Zrobiłem z dwa questy z czego jeden był zbudowany bo kazał mi ciągle zabijać statki choć miałem wybić 4 😛 ale tak to gra PVP. Dam sobie spokój i poczekam aż wyjdzie pełna oficjalna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak, chyba nawet sam jednego zestrzeliłem bo był zielony, dlaczego chyba bo tam jest tyle bugów 😀 Zrobiłem z dwa questy z czego jeden był zbudowany bo kazał mi ciągle zabijać statki choć miałem wybić 4 😛 ale tak to gra PVP. Dam sobie spokój i poczekam aż wyjdzie pełna oficjalna wersja.

aha, czyli wszystko jasne bez aktywnego grania się do niczego nie dojdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Tak, chyba nawet sam jednego zestrzeliłem bo był zielony, dlaczego chyba bo tam jest tyle bugów 😀 Zrobiłem z dwa questy z czego jeden był zbudowany bo kazał mi ciągle zabijać statki choć miałem wybić 4 😛 ale tak to gra PVP. Dam sobie spokój i poczekam aż wyjdzie pełna oficjalna wersja.

aha, czyli wszystko jasne bez aktywnego grania się do niczego nie dojdzie :/

Cytat

jak w każdym mmo 😀

Zależy co się chce osiągnąć. Jeśli chcemy być w top to wiadomo, że w każdym mmo trzeba się napocić i poświęcić odpowiednio dużo czasu, by nie odstawać od reszty. W innym wypadku można czerpać przyjemność z gry na luzie, poza tym wyścigiem szczurów. Ale to już zależy od naszych własnych ambicji i tego jakie rozwiązania dana gra oferuje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w grze na pewno:

Levelowanie, gdy robisz questy (zadania) zdobywasz exp i tym podbijasz level na coraz to wyższy.

Robienie questów w party itd.

W sumie wszystko opiera się o normalne MMO czyli to co spotkamy w tego typu grach. Na pewno zobaczymy tam noliferów 😛 bo jak inaczej w MMO, ale o tym co i jak i do czego najlepiej nam ukaże pełna wersja bo ta obecna to jak dla mnie bardzo wczesna beta. Nawet niektóre questy jak się dostaje, (przynajmniej miałem tak ja) część wiadomości była po prostu wyświetlona kodem np. nie nazwa sektora tylko name:to:sector;unkowname;cos tam :/ albo kwiatki typu szare tło lub ???????????????? Wrzucę później kilka screenów 😀

Co do wymagań to z manuala:

Cytat

Minimum specs

This beta version of Black Prophecy is not completely optimized yet, in order to run the game properly,

your PC will require at least:

CPU Intel Core Duo 2Ghz or above

GPU Geforce 7900 series or above / Radeon 3800 or

above at the bare minimum –

Geforce 8 series / Radeon 4850 or above

recommended

RAM at least 2 GB, 3 or more recommended

OS Windows XP, Vista or 7

Internet broadband Internet connection with less than

100ms of latency

Screeny:

http://img62.imageshack.us/img62/1289/s ... 246140.jpg - podczas lotu

http://img51.imageshack.us/img51/1576/s ... 246290.jpg - widok stacji podczas lotu

http://img263.imageshack.us/img263/2688 ... 246320.jpg - widok stacji podczas nielotu (spacja aktywuje menu i nie można poruszać normalnie statkiem)

http://img411.imageshack.us/img411/8577 ... 246420.jpg - widok obecnej pozycji

http://img708.imageshack.us/img708/5757 ... 246510.jpg - widok całego uniwersum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Jak ktoś ma ochote na wspolną grę i potrzelanie grupowo do mobków to mój nick w grze

PeterGG gram jako sapiens jeszcze chcę podbić poziom przed wyborem frakcji.

Fajnie by było zagrac z forumowiczami, tu ludzie są normalni bo jak widze nicki niektórych polaków to źle mi sie robi ( odbytPL albo RozcipiaczPL)

Pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...