Jump to content

Problem z zadaniem


Spamer
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Cytat

wygląda na to, że zadałem pytanie sam sobie i sam znalazłem odpowiedź

należy w tym zadaniu właśnie kilkakrotnie wykonać te czynności czyli załadować nieznany obiekt - zgłosić się do kapitana kolosa w Ore Belt, po kilku razach misja jest wykonana 😀

Kolego, czym zebrać??? [nie chce wejść spokojnie do ładowni...]

Link to comment
Share on other sites

arw1:

aby zebrać przedmiot z przestrzeni kosmicznej [najtańszym i najbardziej prymitywnym sposobem 😀 ] należy otworzyć luk ładowni [musisz uważać bo zdejmujesz równocześnie osłony] i ostrożnie "wlecieć" w przedmiot, najlepiej tak manewrując, by dziób był wyżej niż niżej względem obiektu. Reszte zobaczysz sam 😀

Nowy:

moim skromnym zdaniem, fabuła to tylko wisienka na ogromnym, niezbadanym torcie pełnym innych smakołyków ;] myślę, że większość graczy X2 podziela moją opinię ;D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.10.2011 o 09:16, arw1 napisał:

Aha, czyli musze też 1 osłone wywalić??

Po pierwsze, musisz otworzyć ładownię. W X2 i X3 jest takie polecenie w rozkazach statku i tylko otwarcie ładowni pozwala zabrać z przestrzeni kosmicznej ładunek. Samo zebranie, polega na "przeleceniu" przez obiekt, który chcemy zebrać (ale właśnie z otwartą ładownią). Otwarcie ładowni wyłącza nasze osłony, więc jesteśmy w tym momencie bardziej narażeni na atak.

Musisz mieć również miejsce w ładowni na zebranie kontenera. Jeśli kontener ma ładowność np. 5 jednostek, to ty w ładowni musisz mieć wolne miejsce na 5 jednostek. Co wyrzucisz z ładowni, aby zrobić miejsce, nie ma znaczenia, ale wyrzucać osłon to bym raczej nie polecał 😀

I jeszcze jedno. Klasa ładunku. Jeśli latasz statkiem, który może maksymalnie przewozić ładunek klasy M, to nie zbierzesz do ładowni ładunku większego (np. klasy XL).

Link to comment
Share on other sites

Yacek- ja grałem w X3 i wiem co i jak, natomiast fakt, że z ładownią ST nie zbiore tych 2 "maleństw mnie po prostu wnerwia. Osłona opuszczona, wierzyczki [tu wstaw 12. literowe przekleństwo], jasaram się to zebrać i dupa blada.

Link to comment
Share on other sites

No to pozostaje Ci zakupić oprogramowanie do komputera pokładowego statku - jeśli dobrze pamietam, nazywa się: Oprogramowanie Wykonawcze MK1 - ale to musisz sprawdzic albo ktos potwierdzi. Do konsoli polecen statku zostanie dodana komenda zbierania ładunków z przestrzeni kosmicznej. Jesli cos sie da zebrac, tym oprogramowaniem to zrobisz[a raczej zrobi statek samodzielnie] 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Nie wiem czy już ktoś zapytał o to, ale jest takie halo, że jestem po wykonaniu misji z zeskanowaniem Naceli ( elementy zniszczonej bramy skokowej, która prowadziła do ziemi w czasach z przed Federacji Argońskiej ) i Musze się udać do Antigone Memorial aby się spotkać z tym kumplem Juliana, ale jak już tam jestem to mogę mu odpowiedzieć, że mam parę spraw do załatwienia . Aktualnie poruszam się Odyseuszem z Zadokowanym na pokładzie Sokołem . stan kredytów okoł90milionów . Co zrobić aby posunąć się dalej ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...